0:41:18 - جمعه 5 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه های اداره کل راه برای استان از زبان مدیرکل محترم و سهم مرکزاستان!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر کل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه راه، گفت: سالانه 15 طرح در حوزه راه در دولت یازدهم در نقاط مختلف این استان با هدف تامین زیرساخت لازم به بهره برداری رسید.

سید عبدالمجید نژادصفوی افزود: ساخت 72 کیلومتر از راه مجن- چجام با پیش بینی 60 میلیارد ریال اعتبارکه با حضور دکتر روحانی در هفدهم فروردین 96 در استان سمنان به بهره برداری رسید از اقدامات ارزشمند دولت یازدهم در استان سمنان بود.

مدیر کل راه و ترابری استان سمنان – مستقر در شاهرود – با اشاره به پیگیری های انجام شده برای ساخت جاده دامغان- معلمان از سال 94، بیان کرد: تمام معاونت های وزارت راه و شهرسازی از این طرح بازدید کردند و در جالی که نبود اعتبار موجب رکود کار شده بود ، در اقدامی انقلابی و جهادی نقشه های پروژه از وزارت خانه گرفته شده و 36 کیلومتر از آن به صورت امانی و امکانات اداره کل بدون یک ریال اعتبار بیشتر، آغاز شد.
وی خاطرنشان کرد: آغاز ساخت خروجی شهرستان شاهرود- آزاد شهر- گلوگاه با پیش بینی 70 میلیارد ریال از طرح‌های مهم عمرانی، جاده سازی و بهسازی استان سمنان محسوب می شود.
مدیرکل راه وترابری استان سمنان افزود: بهره برداری از تقاطع غیرهم سطح درجزین با 70 میلیارد ریال هزینه از دیگر طرح های ارزشمند حوزه را در استان سمنان است.
نژادصفوی با اشاره به اینکه اعتبارات ملی اداره کل راه و ترابری استان سمنان در سال 95 در مقایسه با سال قبل از آن بیش از 400 درصد افزایش یافت، گفت: سال 96 طرح های قابل توجه و ارزشمندی در بخش راه در استان به بهره برداری می رسد.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به اینکه اتمام طرح تقاطع هم سطح مومن آباد با 70 میلیارد ریال اعتبار تا یک ماه آینده از طرح های ارزشمند این اداره کل برای سال جاری است، اضافه کرد: بهره برداری از طرح ملی مسیر آباد- دستجرد به طول 30 کیلومتر و با اعتباری نزدیک به 500 میلیارد ریال از دیگر طرح های ارزشمند قابل بهرداری تا 2 ماه آینده در استان سمنان است.
وی گفت: اتمام جاده اصلی مهدیشهر- درجزین و پل شرقی گرمسار از دیگر اقدامات مهم وارزشمند بخش راه در استان سمنان است که آیین بهره برداری آن برای سال 96 برنامه ریزی شده است.
نژادصفوی تصریح کرد: در سال 95 با وجود مشکلات فراوان مالی دولت تدبیر و امید ، طرح های ارزشمند و مهمی در سمنان به بهره برداری رسید و افزایش اعتبارات عمرانی در استان نشان دهنده توجه بیش از پیش دولت به افزایش خدمات رسانی به مردم در حوزه امور زیربنایی و جاده ای است.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان گفت: در دولت تدبیر و امید و در بیش از سه سال گذشته در حوزه راه به یقین خدمات دهی مطلوب به مردم ارایه شده و آحاد جامعه نیز قدردان فعالیت های دولت خواهند بود.
در سفر هفدهم فروردین 96 کاروان تدبیر و امید به سمنان، طرح قطار حومه‌ای تهران- گرمسار از مهمترین طرح های این سفر بود که با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با اعتباری حدود 350 میلیارد تومان افتتاح شد.

سمنان لاین بدون هیچگونه برداشتی ٬ با عنایت به اینکه هیچکدام از طرحهای مطرح شده در محدوده ی شهرستان سمنان نمیباشد ،قضاوت در اینخصوص  با توجه به طرح های بیشمار برزمین مانده ی مرکزاستان را به مسئولان ارشداجرایی استان واگذار می کند!!!

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان حسین   می 11, 2017  

  این مسئول ….افکار عمومی و مردم استان هیچگونه اهمیتی برایشان ندارد . بستگی به این دارد که بخواهند خواست چه کسی را جامعه عمل بپوشانند . مثلآ وقتی احداث کنار گذر پاکدشت وشریف آباد سالهاست تعطیل وتقریبآ همه ایران میدانند که رفت وآمد در آنجا چه معضلی دارد آنوقت می آیند برای شهری مثل گرمسار که کمتر از پنجاه هزار نفر جمعیت دارد باهزینه بسیار بیشتری وبدون توجیه اقتصادی متروی اختصاصی میکشند .که الان هم کاربردآنچنانی ندارد . .

 2. حسین   می 11, 2017  

  استان:
  دوستی فرمودن عقب ماندگی تاریخی در سمنان!!!! ایشون یه نگاه سرسری به آمار بندازن تو سی سال گذشته و یا اصلا از بزرگترهاشون بپرسن که سمنان از چی به چی تبدیل شده!!! یا اصلا خودشون چشماشونو وا کنن و هموطنای شمالی رو ببینن، ولی ظاهرا قرار نیست ببینن

  ورودی های شاهرود ۲۵ سال پیش تکمیل شده؟؟ از کجا حرف میزنی شما بگو ما هم بریم ببینیم، خوبه پل ورودی شرق شاهرود که مورد استفاد هموطنایی که میخان برن شمال و ازادشهر قرار میگیره جز آثار باستانی به حساب میاد دیگه، در ضمن پل امام علی هم که تو کمربندی بود و کلی دردسر رفت و امد بود اونجابعد از ۲۰ سال چند ساله افتتاح شده،
  ورودی شاهرود تکمیل شده؟؟؟؟؟؟ خیلی ….. عزیر من سالهاست ملت درگیرن که چرا ورودی شاهرود تکمیل نمیشه اونوقت اینجوری میگی…..برو دوباره یه نگاه بکن به دوربرت،
  در ضمن یقینا پل های شهری سمنان از منابع شهری سمنانه ولی یه نگاه به دوربرت و اینکه وقتی میخای وارد سمنان بشی خوب نگاه کنی میبینی که اگه بیشتر نرسیده باشن کمتر نرسیدن
  باید به تمام نقاط استان به صورت عادلانه رسیدگی بشه و وظیفه دولت همینه
  بعدشم نسبت به وسعت تقریبا نصف راه های استان تو محدوده شاهروده و میامی، وجود اداره کل در این منطقه و یا نسبت به وسعت طرح داشتن چیز عجیبی نیست خصوصا که با توجه به تجربه چند دهه اگه این اداره کل هم در سمنان باشه اونوقت همه اداره کل ها میشن برای «سمنان و حومه» نه استان، ولی نگاه همه چیز خواهی برای سمنان ظاهرا تمومی نداره، ای کاش یه آمار همه جانبه در بخش ها مختلف برای سی سال گذشته بود و شفاف و منسجم و دقیق ارائه میشد

 3. سمنان !!!!   می 9, 2017  

  حتی وجود اداره کل راه درشاهرود هم هیچگونه توجیهی ندارد . این همه بی قانونی ؟؟؟؟

 4. m   می 7, 2017  

  متولی ساخت پل های روگذر و زیرگذر داخل شهر سمنــان شهرداری بود !!! در هرصورت شهرهایی که پتانسیل شهری مناسبی ندارند(شاهرود) مجبورند در کمربندی خود برای هر روستایی زیرگذر و روگذر بزنند چراکه با هدر دادن بودجه استانی و ملی میتوان توسعه متوازن برقرار کرد

 5. m   می 7, 2017  

  قطعاً با اداره راه شاهرود (کل ) ، وضعیت راه های مرکز استان مطلوب نخواهد شد ، حدفاصل مهدیشهر به شهمیرزاد ،، و محور سمنـــان به فیروزکوه طی سالهای اخیر پیشرفت بسیار ضعیفی داشته ، انشاالله طی 10سال محور فیروزکوه ، و طی نیم قرن آینده جاده سمنان به ساری و جاده جندق دوطرفه خواهد شد ، آثار باستانی و … توسط آن اداره مد نظر است ، قطعاً هر جاده فرعی در محور شاهرود باید دارای روگذر و زیرگذر باشد ، تنها راه برون رفت استقرار ادارات کل در مرکز استان خواهد بود تا دیگر شهرهای استان از جمله دامغان ، گرمسار و .. به حق و عدالت برسند

 6. سمنان   می 6, 2017  

  الویت درراه از جائی است کی مرکز اقتصادی وصنعتی مهمتر وعمومیت بیشتر ولذا توجیه فنی واقتصادی بهتر دارد ونه بر عکس استثناعآ دراین استان که … جای …قانون را گرفته است ..

 7. !!!!!!   می 6, 2017  

  خوبه طرح های اجرا شده در تمام استان هست بعد اونوقت شده طرح های “بیشمار” برزمین مانده ی مرکزاستان!!!!!!!!!! یعنی با این نوشته کل استان رو میگی مهم نیس فقط و فقط مرکز استان؟!!!!(ان شاء ا.. این برداشت نادرست باشه)
  سالهایی که برای سمنان پل های رو گذر و زیرگذر میساختن و ورودی هاشو 4 بانده می کردن و.. صدا درنیومد پس بقیه استان چی…!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  مگه شهرستان سمنان همیشه وهمیشه باید طرح داشته باشه این چه منطقیه؟؟؟ اگه طرح مهمی داشه باشه که نسبت به سایر طرحهای استان اهمیت و ضرورت بیشتری داشته باشه اونوقت میشه گفت که چرا طرح های سمنان انجام نشده!!
  تبدیل شدن سمنان به سه شهرستان ظاهرا بازهم ابزار !!! و بهانه !!! که همانند دهه های گذشته تو زمینه راه هم “سمنان و حومه” بیشترین و بهترین طرح ها رو داشته باشه!!!!!!!

  آقا به قول دوستمون بیاید میزان بودجه ای که در سالهای گذشته تو استان اومده و هزینه شده رو برای 3 دهه گذشته به صرت منسجم و کامل بیان کنن، البته تو همه بخش ها و به صورت صادقانه

  • هکاته کر   می 7, 2017  

   سلام
   دوست عزیز چه ربطی بین پل های روگذر درون شهر ی سمنان و پروژه های بی نهایت گران یرون شهری شاهرود وجود داره؟؟؟
   پلهای درون شهری سمنان با بودجه شهرداری و از محل عوارض مردم نجیب سمنان و جمع شدن 3 هزار تومان 3 هزار تومان عوارض پیرزنان و پیرمردان بزرگوار شهر سمنان احداث میشه در حالیکه پروژه ها و شما بخوانید ابرپروژه های راه شاهرود از محل منابع عمومی دولت که متعلق به کل مردم استان سمنانه تامین میشه.
   نمونه عینی اون هم دو باب پل در ورودی فرودگاه فاقد توجیه اقتصادی شاهروده که معلوم نیست از چه محلی و از کجا تامین شده؟؟؟؟
   پرسیدید مگه سمنان قراره همیشه پروژه داشته باشه؟ با این عقب ماندگی تاریخی سمنان در بخش راه اگه تا قیام قیامت هم سمنان پروژه داشته باشه بازهم به گرد سایر مراکز استان و حتی شهری مثل شاهرود نمیرسه که در سال 1371 یعنی 25 سال پیش ورودی آن تکمیل شده نمیرسه.
   برادر جان 25 سال پیش ورودی شهر شاهرود تکمیل شده و سمنان هنوز هم اندر خم یک کوچه است طوری که دکتر روحانی عزیز هم که به سمنان آمده بودند از نداشتن ورودی سمنان گلایه به استاندار محترم کردند.
   این ورودی عقب مانده 25 ساله سمنان نسبت به شاهرود فقط یک نمونه از خروار خروار عقب ماندگی سمنان مظلوم است.

  • هکاته کر   می 7, 2017  

   این ورودی های 4 بانده سمنان رو که میفرمایید کجاست که ما ندیدیم رفیق؟؟؟؟؟
   میشه تشریف بیارید به ما هم نشون بدید.
   سمنان اصلا ورودی داره که 4 بانده باشه؟؟؟؟
   اگه منظورتون پل مومن آباده که از سال 1384 یعنی 12 سال پیش شروع شده و بعنوان اثر باستانی داره ثبت جهانی میشه و قراره در سال 1404 افتتاح بشه که بحث دیگه ایست.
   شایدم منظورتون پل شهرک صنعتی سمنانه که از سال 1384 شروع شده و اونم قراره در سال 1440 افتتاح بشه ؟؟؟؟؟
   رفیق جان اگه بودجه هایی که در سالهای گذشته در شاهرود هزینه شده رو اسم ببریم که سنگ رو سنگ بند نمیشه .
   نمونه عینی لطفا از فرماندار محترمتون بپرسید بودجه مناطق محروم که همون 2%بودجه نفته و همه ساله باید در مجن و بیارجمند و بسطام هزینه بشه کجاها هزینه میشده و میشه اونوقت خیلی چیزا دستتون میاد.
   تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.
   آره داداش

 8. شهروند سمنان   می 5, 2017  

  جناب اقای مدیر کل راه تکلیف راههای مرکزاسنان چه میشود سهم ما چبست؟ خدا وکیلی از ۱۰تا۱۵ سال گذشته اماری بگیرید که در سمنان چه کرده اید اصلا سمنان نسبت به شاهرود چند در صد اعتبار اختصاص داده شده لطفا امار ارایه دهید

 9. سمنان مهدی   می 5, 2017  

  سمنان لاین مطلب شما درست است . شما هم لطف میکنید در راستای مسئولیتتان اطلاع رسانی مینمائید ولی ….. ؟؟؟؟؟؟

 10. سمنان همشهری   می 5, 2017  

  میشود گفت دراین استان همه کار های اجرائی محدود شده به نمایندگان استان وآقای دکتر همتی این موضوع را خووب میداند ونتیجتآ بر میگردد به کار ومدیریت ایشان در تحقق مطالبات مردم این شهرستان مرکز استان …

 11. حسین   می 5, 2017  

  آقای استاندار همانطور که برای مرزهوایی شاهرود بی درنگ عازم تهران می شوید لطفا برای فرودگاه سمنان هم قدمی بردارید وفقط بازدید نفرمایید. مردم می دانند که استان هیچ کمکی به فرودگاه سمنان نکرده و نباید پس از آمدن دکترروحانی با هواپیما به فرودگاه سمنان حالا دیگر همه چیز را فراموش کنید و به اصطلاح بگویید ….از پل گذشت!!!!