23:55:45 - چهار شنبه 3 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محکوم شدن قاتل کودک ۱۲ ساله در شوش
کانال تلگرام سمنان لاین

قاتل کودک ۱۲ ساله در شوش به ۱۶سال زندان محکوم شد.
نظری دادستان عمومی و انقلاب  شوش گفت: جوان ۲۲ساله که با تیراندازی هوایی در یک مجلس عروسی در روستای خلف مسلم از توابع شهرستان شوش در استان خوزستان باعت قتل یک کودک ۱۲ ساله شده بود به ۱۶سال حبس تعزیری، یک فقره دیه و شلاق محکوم شد.
مصطفی نظری افزود: جوان ۲۲ ساله بنام ح .ا  که با تیراندازی در مجلس عروسی در روستای خلف مسلم بخش مرکزی شهرستان شوش مهر ماه سال گذشته باعث مرگ یک کودک ۱۲ ساله شده بود محکوم شد.
وی ادامه داد: این شخص به اتهام حمل یک قبضه سلاح، اخلال در نظم عمومی، تظاهر به قدرت نمایی با سلاح و قتل شبه عمد به ۱۶سال و ۶ماه حبس تعزیری، یک فقره دیه و شلاق محکوم شد.
دادستان عمومی و انقلاب شوش با تاکید بر برخورد قاطعانه با اخلال‌گران نظم عمومی تصریح کرد: حمل سلاح گرم و سرد جرم است و بامجرمان حمل سلاح به اشد مجازات قانونی برخورد خواهد شد.
مهر ماه سال گذشته در پی تیراندازی هوایی یک جوان ۲۲ساله در مراسم عروسی، کودکی که از پشت بام سرگرم تماشای مجلس عروسی بود مورد اصابت تیرهوایی قرار گرفت و به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شد.
اقدامات پزشکی انجام شده بر روی این کودک که مورد اصابت گلوله تفنگ کلانشینکف قرار گرفته بود موثر واقع نشد و در بیمارستان جان باخت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب