12:45:29 - سه شنبه 2 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هديه عجيب آقای وزير به نوعروسان!
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین از پايگاه عراقي السومريه، وزير ايالت ماديا برادي هند صدها چوبدستي را به عنوان هديه به تازه عروس ها داد و دستور داد تا حدود ده هزار چوبدستي ديگر درميان عروسان جوان توزيع شود تا از آن به عنوان سلاح عليه همسرانشان استفاده کنند.

اين وزير هندي با هديه دادن اين چوب ها که ازآن براي تکاندن گرد وخاک ها از لباس ها در لباسشوئي هاي سنتي استفاده مي شود، از تازه عروسان خواست درصورتي که همسرانشان به الکل اعتياد داشته باشند ويا با آن ها بدرفتاري کردند، از اين چوب ها عليه همسرانشان استفاده کنند.

اين وزير هندي درمراسم ازدواج جمعي که مسئولان ايالت ماديا برادي شنبه گذشته برگزار کردند، به حدود 700 عروس چوبدستي هديه داد.

همراه چوب هاي اهدايي به تازه عروسان، نامه اي با اين مضمون ارائه شده بود : اين چوبدستي، براي کتک زدن افراد الکلي است و پليس دراين زمينه دخالت نخواهد کرد».

اين وزيرهندي گفت که هدفش از اين کار، جلب توجه به وضعيت دردآور زنان روستايي است که با خشونت همسران الکلي خود روبرو هستند.

وي ادامه داد: زنان گفته اند که همسرانشان در حالت مستي، به افرادي خشن تبديل مي شوند و همه پس انداز خود را صرف الکل مي کنند.

وي افزود : تصميمي با هدف تحريک زنان به خشونت وجود ندارد اما هدف از اين چوبدستي ها، ممانعت از خشونت است.

اين وزير هندي به تازگي دستور داده است که حدود 10 هزار چوبدستي نيز در ميان زناني که تازه ازدواج کرده اند، توزيع شود.

دربسياري از ايالت هاي هند، در سال هاي اخير طرح مبارزه با الکل به اجرا درآمده است وهدف از اين طرح، ممنوعيت الکل يا محدوديت فروش آن است که با هدف کاستن از خشونت هاي ناشي از مصرف الکل اجرا مي شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب