13:21:01 - سه شنبه 2 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«مبینا شاکری» مدال طلای خود را به شهید مدافع حرم تقدیم کرد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – قهرمان تکواندوی نوجوانان آسیا ، مدال طلای خود را به جوان ترین شهید مدافع حرم استان سمنان تقدیم کرد.
به گزارش سمنان لاین از خبرگزاری صدا و سیما مبینا شاکری دختر تکواندوکار سمنانی که در مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا در وزن منهای 55 کیلوگرم مدال طلا گرفت ، امروز در مراسمی ، مدال خود را به گردن پدر شهید عباس دانشگر ، جوان ترین شهید مدافع حرم استان سمنان آویخت.

نمانیده ولی فقیه در استان امروز در دیدار با خانواده، مربیان و معلمان مبینا شاکری قهرمان مسابقات آسیایی تکواندو با بیان این مطلب افزود : یکی از شاخص ترین ویژگی های خانم شاکری موفقیت در عرصه بین المللی ورزش با حجاب کامل اسلامیست.
آیت الله سید محمد شاهچراغی تصمیم فرهنگی این مدال آور نوجوان استان برای تقدیم جایزه ورزشی خود به خانواده شهید عباس دانشگر را نشانه اعتقادات مذهبی و اسلامی وی و خانواده این ورزشکار دانست و گفت : تربیت و آموزش صحیح در زمینه علمی و ورزشی سبب پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانی نظیر خانم شاکری می شود.
امام جمعه سمنان تاکید کرد : حضور افتخار آفرین این ورزشکار، به بانوان ثابت می کند که نه تنها حجاب محدودیتی برای فعالیت های فرهنگی و ورزشی ندارد بلکه الگویی برای کمال معنوی دختران ایرانی است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز با اشاره به تداوم افتخارات ورزشی در استان، میزبانی مسابقات بین المللی در استان را سبب تقویت توانایی حرفه ای و افزایش تجارب ورزشکاران هم استانی دانست.
فرزاد فتاحی یکی از نقاط قوت ورزش استان را برخورداری ورزشکاران از روحیه دینی و اعتقادی در عرصه رقابت دانست و گفت : مربیان دلسوز هم استانی تلاش زیادی برای ورود ورزشکاران حرفه ای به اردوهای تیم ملی و مسابقات جهانی و آسیایی داشتند.
پدر شهید عباس دانشگر نیز با تشکر ویژه از این قهرمان نوجوان گفت : به اهتزار در آمدن پرجم ایران اسلامی در میادین ورزشب به دست ورزشکاران متعهد،در واقع ادامه راه ایثار و فداکاری شهداست.
در پایان این مراسم مبینا شاکری مدال طلای خود را به جوانترین شهید مدافع حرم استان تقدیم کرد و پدر شهید عباس دانشگر نیز با تقدیم مجدد این مدال به این ورزشکاردانش آموز از او خواست تا جایزه خود را در مدرسه بنام شهید دانشگر در معرض دید دوستان بگذارد تا فرهنگ شهید و شهادت در بین نسل جوان ترویج شود.
شهید عباس دانشگر متولد سال 1372 جوان ترین شهید مدافع حرم استان سمنان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب