14:00:22 - یکشنبه 30 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روحانی : آیا امروز امنیت ملت ایران بیشتر است یا سال 91؟
کانال تلگرام سمنان لاین

روحانی

رئیس‌جمهوری گفت: همه با هم توانستیم قطعنامه‌هایی را که کشورهای قدرتمند مثل شمشیر بالای سر ملت گرفته بودند، در سازمان ملل لغو کنیم.

 حسن روحانی با حضور در اجتماع مردم یزد در محل مسجد حظیره اظهار کرد: آیا امروز احساس امنیت بیشتری می‌کنید یا در سال 91؟ آیا الان مردم احساس آرامش بیشتری می‌کنند یا سال 91؟

وی ادامه داد: در سال 91 صبح نمی‌دانستیم که ساعت 12 قیمت دلار و سکه به چه رقمی می‌رسد.

روحانی تاکید کرد: آیا در سال 91 عزت ملت ایران بیشتر بود یعنی روزی که کشورهای صاحب قدرت قطعنامه‌های ذیل فصل 7 منشور سازمان ملل متحد را مثل شمشیر بالای سر ما گرفته بودند‌ یا روزی که همه با هم با اقتدار توانستیم همه قطعنامه‌ها را در همان سازمان ملل لغو کنیم؟

رئیس‌جمهوری گفت: ملت ایران با حماسه سال 92 بود که توانستند آرامش و امنیت را بهتر از روزهای گذشته به کشور برگردانند.

روحانی با اشاره به برگزاری انتخابات در کشور گفت: روزهای مردمسالاری در کشور ما بسیار باشکوه است و در همین روزها که ملت هرآنچه در دل دارند با زبان آگاه بیان می‌کنند. باید بدانیم که در روز مردمسالاری است که با اراده و اتحاد در صحنه حضور پیدا می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: من همواره استان یزد را استان اعتدال دیده‌ام و چهره مرحوم آیت‌الله صدوقی را همواره با اعتدال دیدم. ما در خرداد سال 42 با ایشان برای آزادی و امنیت و آرامش پیمان بستیم. ما در خرداد سال 42 با مرحوم آیت‌الله صدوقی پیمان بستیم و گفتیم می‌خواهیم در برابر خشونت و افراط ایستادگی کنیم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: مسیر انقلاب و آزادگی بدون یزد و آثار یزد معنا ندارد.

او همچنین گفت: یزد برای من همواره یادآور خاطرات زیبا از قبل و بعد از انقلاب است.

روحانی ادامه داد: اولین روزهایی که در جمع مردم یزد سخنرانی کردم، در سال 53 بود و بعد در سال‌های 54، 55، 56 و آخرین بار در قبل از انقلاب در فروردین سال 57 سخنرانی کردم. اینجا شهر دارالعباده است و این استان، استان قنات، قنوت و قناعت است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب