13:51:55 - شنبه 29 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالان اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی در استان سمنان تجلیل می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از برگزاری همایش تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی این استان در حوزه کشاورزی خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا سید حسن میرعماد بااعلام این خبر، اظهار کرد: این همایش قرار است صبح روز نهم اردیبهشت ماه امسال در سالن هلال احمر سمنان برگزار شود.

وی افزود: بیان دستاوردهای حوزه اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی در سال 1395 از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به نامگذاری 2 سال اخیر از سوی مقام معظم رهبری با محوریت اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: بدون شک این نامگذاری مسئولیت سنگینی را برای فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف به همراه دارد.

میرعماد افزود: بخش کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش ها در حوزه اقتصاد مقاومتی، نقش بسیار کم نظیری را در تحقق اهداف کلان آن داشته و اقدامات بسیار خوبی نیز در این حوزه در استان سمنان انجام شده است.

وی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده در حوزه کشاورزی و دامی استان سمنان در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در این راستا 27 طرح سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی با سرمایه‌گذاری بیش از هفت هزار و 640 میلیارد ریال با سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان سمنان منعقد شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری برای 834 نفر اشتغال پایدار ایجاد می‌شود.

میرعماد از استقرار نظام نوین و مدرن ترویج بهره برداران بخش کشاورزی و دامی استان سمنان از طریق ساماندهی پهنه‌های تولید و ارائه آموزش‌های لازم در این زمینه را از دیگر اقدامات جهاد کشاورزی استان سمنان در راستای سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی نام برد و اضافه کرد: در این راستا نیز 110 کارشناس متخصص بخش ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در 110 پهنه کشاورزی این استان استقرار یافتند.

وی از واگذاری مدیریت و بهره برداری 11 مجتمع گلخانه‌ای و دامپروری استان سمنان به بخش خصوصی به عنوان یکی دیگر از اقدامات جهاد کشاورزی استان سمنان در این راستا یاد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب