17:50:43 - سه شنبه 25 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازهم قابل توجه مدیرکل ورزش و جوانان استان !!! / این بار ورزشگاه ولایت سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – از سری رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروزیک دیدار حساس بین دو تیم هف سمنان و شهرداری همدان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سمنان لاین از نکات جالب توجه، حضور پرشور هواداران سمنانی در ورزشگاه بود که بدون وقفه و یک صدا تیم هف سمنان را تشویق می کردند.
با حمایت گسترده پرشورها در ورزشگاه ولایت سمنان، پیروزی قاطع هف سمنان بر شهرداری همدان . از سری رقابتهای فوتبال لیگ دو باشگاههای کشور تیم فوتبال هف سمنان با حمایت چشمگیر هواداران سمنانی و‌در یک هوای توفانی موفق شد تیم شهرداری همدان ،
صدرنشین‌گروه خود را با نتیجه دو‌بر صفر شکست دهد.‌در این دیدار تیم هف در نیمه اول با ارایه یک بازی زیبا و تهاجمی موفق شد به اولین گل خود دست یابد. در نیمه دوم‌ علیرغم اینکه انتظار می رفت تیم‌میهمان برای جبران گل خورده تلاش کند اما بازیکنان تیم هف اجازه خود نمایی به‌حریف را نداده و با ادامه روند هجومی خود بارها دروازه حریف را با خطر مواجه و‌چندین موقعیت گلزنی را از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۸۵ محمدجواد محمدی مهاجم تیم هف پس از جاگذاشتن چندین بازیکن و دروازه بان حریف به زیبایی برای بار دوم‌دروازه تیم شهرداری همدان را باز کرد. نکته قابل توجه این دیدار حضور جمع‌کثیری از هواداران سمنانی در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری ولایت سمنان بود که با شعارهای سمنانی باغیرت، سمنانی با غیرت همینه همینه ، تیم هف قهرمان میشه خدا می دونه‌که حقشه، به لطف یزدان و‌بچه ها تیم هف قهرمان میشه ، تیم شهر خود را تشویق می کردند. تا لحظه مخابره این خبر و پس از گذشت چند دقیقه از پایان بازی ، تماشاگران‌سمنانی همچنان در ورزشگاه‌حضور داشته و‌نماینده شهرشان را تشویق می کنند.

علیرغم گذشت حدود ۲۰ دقیقه از پایان بازی ، ترافیک سنگین خوروهای هوارادان سمنانی در درب خروجی ورزشگاه   ۱۵ هزار نفری با چراغهای روشن و با بوقمهای ممتد ناشی از شادی این پیروزی چشمگیر است.

تصویری زیبا از تشویق تیم هف توسط یک دختربچه سمنانی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. الیاس   آوریل 26, 2017  

    این تنها ، پاسخ مردم سمنان به مدیرکل ورزش و جوانان استان نبود. مردم انقلابی ، مومن و عدالتخواه سمنان منبعد پاسخ هر مسوولی که حق مرکز استان را اجحاف کندرا خواهند داد.

  2. مرتضی   آوریل 26, 2017  

    سمنانی باغیرت همینه همینه.

  3. رحیمیان   آوریل 26, 2017  

    دیروز روز حماسه باشکوه مردم ورزش دوست سمنان در ورزشگاه 15000 نفری ولایت بود. پاسخی قاطع و محکم به افرادی که نسنجیده اظهاراتی را بیان می کنند.