1:57:14 - سه شنبه 25 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون فرماندار سمنان خبرداد؛
ایجاد کیوسک‌های مطبوعاتی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون فرماندار سمنان و دبیر اجرایی خانه مطبوعات استان سمنان از اخذ مجوز ایجاد پنج کیوسک مطبوعاتی برای عرضه مطبوعات و رسانه‌های کشوری و استانی در سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  مهدی صمیمیان با اعلام این خبر اظهار کرد:این کیوسک‌ها با هدف حمایت از رسانه‌ها و فعالان رسانی به فعالان این بخش تحویل می‌شود.

وی با بیان اینکه این پنج کیوسک در پنج نقطه پرتردد مرکز استان جانمایی شدند افزود: متاسفانه تا پیش از این وضعیت توزیع مطبوعات در استان سمنان چندان مطلوب نبوده است.

معاون فرماندار سمنان با بیان اینکه این کیوسک‌ها با حداقل هزینه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند تصریح کرد: این کیوسک‌ها با پیگیری خانه مطبوعات استان و با همکاری شورای شهر، شهرداری و فرمانداری سمنان و فرهنگ و ارشاد استان مهیا شدند.

وی از امکان هرضه برخی کالای فرهنگی دیگر در این مراکز پنجگانه خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با راه‌اندازی این مراکز توزیع مطبوعات در سمنان وضعیت مطل.بی پیدا کند.

دبیر خانه مطبوعات استان سمنان از پبت‌نام بیش از 80 نفر از اعضای خانه مطبوعات این استان در سامانه جدید خانه مطبوعات خبر داد و خاطرنشان کرد: عضویت 45 نفر از این فعالان رسانه‌ای تایید شده است.

صمیمیان با اشاره به در پیش بودن انتخابات فراگیرترین تشکل رسانه‌ای کشور گفت: تاکنون پنج نفر از اعضای خانه مطبوعات استان برای عضویت در هیات مدیره استانی این تشکل ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به لزوم تکمیل ثبت‌نام اعضاء خانه مطبوعات از فعالان رسانه‌ای این تشکل صنفی خواست هر چه زودتر ثبت‌نام خود را در این سامانه تکمیل کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب