15:08:56 - یکشنبه 23 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توقع مردم از استاندار؛ اولویت بندی طرح ها بدور از رفتارهای نمایشی
کانال تلگرام سمنان لاین

با حضور جمعي از پرسنل بهره برداري آزمايشي از استخر سرپوشيده ولي عصر(عج)راه آهن شمالشرق(۱) آغاز شد.

با خبرشدیم عمليات احداث استخر سرپوشيده مجموعه ورزشي وليعصر( عج) اين اداره كل به اتمام رسيده و پس از طي مراحل بهره برداري آزمايشي آن ودر زمان حضور مسئولين ارشد راه آهن ، جهت افتتاح رسمي آن اقدام خواهد شد.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمالشرق، زادخور مدیرکل راه آهن شمالشرق (۱) گفت: ساخت سوله ،ساخت استخر ،سوناي خشك و بخار،جكوزي، ايجاد فضاي سبز،درختكاري،جدول كشي ،احداث پاركينگ وديوار كشي محوطه و عمليات آسفالت ريزي ۶۰۰ مترمربع از فضاي باز مجموعه ورزشي نيز به اتمام رسيده ودر حال حاضرمجموعه ورزشي وليعصر(عج)راه آهن شمالشرق (۱)يكي از بهترين ومجهزترين مجموعه هاي ورزشي شهرستان شاهرود ، استان سمنان و از منظر ديگر در سطح راه آهن مي باشد كه داراي زمين چمن،سالن ورزشي واليبال،سالن بدن سازي،كشتي،جدو،تنيس روي ميز و..مي باشد.

سمنان لاین – آقای استاندار مردم استان سمنان و تمام زائرین حرم مطهر امام رضا علیه السلام نیز از شنیدن چنین اقداماتی برای اولین بار در سطح استان که یک اداره کل صاحب چنین استخر و امکانات بی نظیری می شود شاد شدند اما یک سوال در ذهن آنها ایجاد شده و آن اینکه در تعیین اولویت ها چه نهاد و مسئولی تصمیم گیر است.

نبود و فقدان امکانات و ضروریاتی من جمله ٬ پله برقی٬ زیرگذر وبسیار موارد ضروری دیگری که روزانه دهها هزار نفر از مسافرین را با سختی و مشکل در مسیر تهران تا مشهدمقدس و علی الخصوص ایستگاه های سمنان و دامغان در استان خودمان مواجه کرده  اولویت دارد یا چنین استخر باشکوه و مجللی که به زعم مدیر کل محترم حتی درسطح کشور هم بی نظیر است و برخی از این امکانات میلیاردی که مدیرکل شما نام برده اند، حتی روزانه چندنفری آنهم جهت سرگرمی از آنها استفاده نخواهند کرد.

حتما ازخاطر مبارک نرفته گروهی  را که در همین چندروز پیش، پس از افتتاح یک واحد صنعتی با سرمایه گذار بخش خصوصی در سمنان ، چگونه حملات بی محابایی به مرکزاستان روا داشتند و حضرتعالی سکوت کردید ٬ در مقام دفاع برنیامدید و در عوض باشتابی مثال زدنی پیگیر مجوز مرزهوایی برای فرودگاهی بودید که کمترین تراکم مسافر در پرواز را درسطح کشور دارد ودر رتبه ی آخر کشور قرار گرفته است!

آقای استاندار ؛ فرودگاه سمنان هم «مرزهوایی» ندارد چراکه حمایتی از طرف استان برای برقراری پرواز های زیارتی که مورد تأکید آیت الله شاچراغی میباشد و مردم هم منتظر و تشنه ی آن هستند را ندارد.

بخش اعظمی از مردم استان (سمنان-مهدیشهر-سرخه-شهمیرزادو…) در انتظار حداقل یک اقدام عملی مدیران استان ورای بازدیدهای نمایشی برای فرودگاه مرکز استان نیزهستند .

آقای استاندار؛  مردم شهر اخلاق ضمن اینکه  از توسعه امکانات در جای جای این استان پهناور خرسند و قدردان مسئولان خدومی هستند که در این راستا گام برمی دارند ،  اولویت بندی بر اساس  ضرورت ها  بدور از رفتارهای نمایشی را نیز از مدیران اجرایی خود خواستارند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. حسین   می 12, 2017  

  سلام
  آقای استاندار تنها کسی را می بینم و یا می شنوم که پیگیر راه اندازی فرودگاه هست خود مدیر فرودگاه است پس واقعا کمکش کنید که اینکار را انجام دهد

 2. زهرا   آوریل 23, 2017  

  آقای استاندارسمنان سلام. من اهل هیچ حزب و جناح و گروهی نیستم اما فقط می دونم واقعا اگه سمنان برای سفرهای هوایی عتبات و مشهد و… هواپیما داشته باشه خیلی استقبال میشه. ما که در خانواده هامون با هرکی صحبت می کنیم خیلی مشتاق اند و منتظر.
  می دونم که برای شهر ما خیلی زحمت می کشی در یک برنامه تلوزیونی دیدم که فرمودید معلم بودید. بعنوان یک دخترسمنانی قدردان زحمات شما هستم و دست تمام معلمین و زحمتکشان را می بوسم. امیدوارم موفق باشید. فقط سفرهای زیارتی سمنان را فراموش نکن خیلی واجبه .خدانگهدار شما و خانواده تان باشه انشاا..

 3. صداقت   آوریل 23, 2017  

  آقای استاندار آیا واقعاً به مظلومیت مرکزاستان پی برده اید؟

 4. طاهری   آوریل 23, 2017  

  حرف دل ما رو زدی سمنان لاین
  اقای استاندار شما رو به …. دعوت میکنیم
  فرد با تقوی و مومن از غوغاسالاری نمیترسد