20:33:25 - یکشنبه 23 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسافرکش متجاوز دستگیر شد
کانال تلگرام سمنان لاین

در تاریخ ٢٤ فروردین امسال خانم جوانی به کلانتری ١٥٢ خانی‌آباد مراجعه کرد و به ماموران گفت که توسط راننده یک دستگاه خودروی پراید، با تهدید چاقو و اسید مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

پرونده مقدماتي با موضوع آزار و اذيت جنسي تشكيل شد و به دستور رييس شعبه ششم دادگاه يك كيفري تهران در اختيار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

شاكي پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پليس آگاهي در اظهاراتش به كارآگاهان گفت: ساعت ١٥:٣٠ از محل كارم در شهرك غرب به مقصد پل مديريت به عنوان مسافر سوار يك پرايد شدم. مي‌خواستم از پل مديريت سوار تاكسي ديگري شوم و به نازي آباد بروم. راننده پرايد از من پرسيد كه مقصد نهايي‌ام كجاست تا من را برساند. وقتي گفتم نازي‌آباد مي‌روم گفت كه خودش هم قصد رفتن به آنجا را دارد. در راه مورد مشكوكي نديدم او حتي شيشه اسيد را داخل ماشين و جايي پنهان كرده بود كه نتوانستم آن را ببينم. حتي رفتارش هم خيلي عادي به نظر مي‌رسيد.

به نازي‌آباد كه رسيديم راننده من را پياده نكرد. او بي‌توجه به درخواست‌هاي من كه مي‌خواستم پياده شوم وارد بلوار آزادگان شد. اعتراض كردم و خواستم پياده شوم كه راننده مدعي شد مسير را گم كرده است. پس از آن وارد يك جاده خاكي در محله كريم‌آباد شديم. مي‌خواستم از ماشين پياده شوم كه راننده درهاي ماشين را قفل كرد و يك شيشه قهوه‌اي به من نشان داد و گفت داخل اين شيشه اسيد است؛ اگر فرياد بزني آن را روي صورتت مي‌پاشم. ترسيده بودم و راننده با تهديد چاقو من را مورد آزار و اذيت قرار داد. شاكي پرونده در ادامه اظهاراتش به كارآگاهان گفت زماني كه راننده پرايد خواست من را پياده كند توانستم با دوربين گوشي تلفن همراهم از پلاك ماشينش عكس بگيرم. شاكي درباره مشخصات راننده پرايد نيز به كارآگاهان گفت: راننده پرايد جواني حدودا ٢٣ ساله، قد بلند، داراي اندامي چاق، صورت لاغر و موهاي خرمايي رنگ بود. كارآگاهان اداره شانزدهم پليس آگاهي با بهره‌گيري از پلاك خودروي پرايد اطلاع پيدا كردند كه خودرو از نظر حقوقي متعلق به يك خانم است اما خودرو در اختيار پسرش به نام مهدي ٢٦ساله قرار دارد. با شناسايي تصوير مهدي از سوي شاكي پرونده كارآگاهان اداره شانزدهم پليس آگاهي با مراجعه به محل سكونت او در منطقه ستارخان، خيابان شادمهر در ساعت ٩ صبح جمعه گذشته موفق به دستگيري او شدند.

بعد از دستگيري و انتقال متهم به اداره شانزدهم در بررسي سوابق او مشخص شد كه او از مجرمان سابقه‌داري است كه پرونده‌اي مشابه دقيقا به همين اتهام در اداره آگاهي دارد. بنا بر اظهارات متهم او در روزهاي پاياني اسفندماه ٩٥ از زندان آزاد شده است. سرهنگ كارآگاه حميد مكرم، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: متهم در همان تحقيقات اوليه صراحتا به آزار و اذيت در پوشش مسافركشي اعتراف و شاكي پرونده نيز در مواجهه حضوري متهم را به صورت كامل مورد شناسايي قرار داده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب