13:29:29 - شنبه 22 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
57 شعبه اخذ رأی برای انتخابات اردیبهشت 96 در مهدی شهر پیش بینی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 فرماندار مهدی شهر گفت: 57 شعبه اخذ رأی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان درنظرگرفته شده است.

به گزارش سمنان لاین حسن ارگی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: 19 شعبه اخذ رأی در شهر مهدی‌شهر، 6 شعبه اخذ رأی در شهر درجزین، 9 شعبه اخذ رأی در شهر شهمیرزاد و 23 شعبه اخذ رأی در روستاهای تابعه شهرستان مهدی‌شهر پیش بینی شده است و 57 شعبه اخذ رأی انتخابات در شهرستان مهدیشهر، هفت شعبه اخذ رأی به‌صورت سیار است که چهار شعبه سیار در بخش شهمیرزاد و سه شعبه سیار در بخش مرکزی فعال خواهد شد.
ارگی با اشاره به اینکه حضور پرشور و باشکوه مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت 96 بار دیگر خاری در چشم استکبار جهانی خواهد بود، ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات وظیفه شرعی آحاد جامعه است و به یاری خداوند با مشارکت حداکثری بار دیگر بانگ وحدت در میهن اسلامی ایران طنین‌انداز می شود.
وی خاطرنشان کرد: عشایر، دامداران، کشاورزان، روستانشینان و شهروندانی که در مناطق شهری سکونت دارند باید انتخابات و تعیین فرد اصلح برای تعیین سرنوشت خود را جدی بگیرند.
فرماندار مهدی شهر گفت: اهمیت انتخابات بر هیچ‌ فردی پوشیده نیست و با شکل‌گیری انقلاب اسلامی از سال 1357 تاکنون با همراهی و همدلی آحاد مردم همیشه در صحنه ایران، انتخابات‌ پرشوری در کشور برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش رو برای کشور در عرصه های بین المللی بسیار اهمیت دارد و مردم باید با افزایش وحدت برای خلق حماسه ای دیگر تلاش کنند، اضافه کرد: حضور مردم در انتخابات مقابله با جوسازی های دشمنان نظام است و باید بار دیگر با برنامه منسجم و وحدت توطئه های استکبار جهانی را خنثی کرد.
فرماندار مهدی شهر گفت: انتخابات عرصه‌ای دیگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که مردم با حضور در این عرصه به جهانیان ایستادگی پای ارزش‌ها و اعتقادات خود را نشان می‌دهند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست و در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب