17:37:26 - شنبه 22 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در شهر استان انتخابات شورای شهر به صورت تمام الکترونیک برگزارمی شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دبیر ستاد انتخابات استان سمنان با اشاره به نام نویسی 2 هزار و 707 نفر برای نامزدی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان گفت : از مجموع این تعداد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در این استان 35 نفر احراز صلاحیت نشدند و 73 نفر نیز انصراف دادند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسعید متقی افزود : میزان رد صلاحیت داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان نسبت به دوره گذشته 68.5 درصد کاهش یافته است.
وی خاطرنشان کرد : 60 صندوق انتخابات الکترونیک شورای شهر در سه شهر شاهرود ، سمنان و گرمسار به صورت آزمایشی در اماکن عمومی به ویژه در میعاد گاه های نمازجمعه به منظور آشنایی مردم با نحوه انتخابات الکترونیک نصب شده است و بدین ترتیب در چند هفته تا شروع انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مردم با نحوه مشارکت از طریق این سامانه الکترونیکی آشنا می شوند.
وی اضافه کرد : در شهرهای سمنان، شاهرود و گرمسار که انتخابات شورای شهر به صورت تمام الکترونیک برگزار خواهد شدبرای هر شعبه حداقل 2 صندوق الکترونیک در نظر گرفته شده است.
دبیر ستاد انتخابات استان سمنان با بیان این که تعرفه های انتخابات شورای شهر در شهرهای مجری انتخابات الکترونیک، فقط در شعبه صادر کننده تعرفه معتبراست، گفت : با انتخابات الکترونیک رای مخدوش و باطله نخواهیم داشت و زمان شمارش و صدور صورت جلسه حداکثر در 15 دقیقه انجام می شود.
به گزارش سمنان لاین دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 ماه اردیبهشت برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب