خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/04/20 16:22
شناسه خبر : 16568

مرد بجنوردی، قربانی رابطه نامشروع همسرش شد

زنی که به همراه یک مرد، شوهر خود را در یکی از دره های بجنورد به آتش کشیده بود، دستگیر شد.مسئول روابط عمومی دادگستری خراسان شمالی از دستگیری قاتل مرد سوخته شده در بجنورد خبر داد و گفت: جسد سوخته این مرد، در دره های اطراف روستای مهنان بجنورد رها شده بود. احسان نظام دوست […] ...

زنی که به همراه یک مرد، شوهر خود را در یکی از دره های بجنورد به آتش کشیده بود، دستگیر شد.مسئول روابط عمومی دادگستری خراسان شمالی از دستگیری قاتل مرد سوخته شده در بجنورد خبر داد و گفت: جسد سوخته این مرد، در دره های اطراف روستای مهنان بجنورد رها شده بود.
احسان نظام دوست روز پنجشنبه اظهار کرد: همسر این مرد چند روز قبل با مراجعه به دادسرا، با طرح شکایتی، از مفقود شدن شوهرش خبر داده بود که بر این اساس موضوع در دستور بررسی قضایی قرار گرفت.وی افزود: با کشف شدن جسد سوخته و مشخص شدن هویت مقتول، همسر وی به عنوان مظنون دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

نظام دوست گفت: زن در اعترافات خود بیان کرد که با همکاری یک مرد همسرش را کشته و بعد به دره های روستای مهنان انتقال داده اند و در آنجا جسدش را به آتش کشیده اند.وی تصریح کرد: همسر مقتول که با یک مرد ارتباط نامشروع داشته است پس از متوجه اطلاع شوهرش از این موضوع، تصمیم به قتل وی می گیرد و با دادن قرص، او را بیهوش و به خارج شهر منتقل و سپس او را به آتش می کشند.

وی با بیان اینکه در این رابطه دو نفر متهم دستگیر شده اند افزود: هنوز مشخص نیست که فرد پیش از آتش زدن جان داده است یا نه و یا علت مرگ وی، خوراندن قرص بوده است که این موضوع هم اکنون در دست بررسی است.فرمانده انتظامی خراسان شمالی در گفت و گوی خبری در اسفند ماه سال گذشته گفته بود: در سال ۹۵، ۹ فقره قتل در استان کشف شده است که هشت فقره از این قتل ها مربوط به همان سال و یک مورد مربوط به سال های گذشته است.

سردار علیرضا مظاهری افزوده بود: وقوع جرائم خشن در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴، ۴۷ درصد کاهش داشته است.