20:57:54 - چهار شنبه 19 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرمایه گذاری 51 میلیارد ریالی در تاسیسات توزیع برق شهرستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

در سال قبل ، 832 پروژه عمرانی برق رسانی با سرمایه گذاری به میزان 51 میلیارد و 598 میلیون ریال در شهرستان سمنان به بهره برداری رسیده است .

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با اعلام این خبر گفت: در طی سال گذشته ، یک هزار و 883 اشتراک جدید به مشترکان این شهرستان اضافه شده و هم اینک این مدیریت به بیش از 93 هزار مشترک ، خدمات ارائه می نماید .

مهندس علیرضا قیومی تصریح کرد : به منظور خدمات دهی به مشترکان جدید و توسعه ی ظرفیت های شهرستان ، قریب 25 هزار متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی احداث گردیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

وی با بیان این که برای اصلاح پروفیل و ولتاژ و تامین برق متقاضیان ، 28 ایستگاه هوائی دایر گردیده افزود : از محل پروژه های بخش توسعه و احداث ، هفت دستگاه پست زمینی عمومی اختصاصی و هوائی نصب و به بهره برداری رسیده است .

وی با اشاره به این که احداث شش هزار متر شبکه روشنائی معابر ، از دیگر اقدامات این مدیریت در سال گذشته محسوب می شود اضافه کرد : تعویض یک هزار و 80 دستگاه کنتور دیماندی طرح فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیریت انرژی (فهام)  نیز به اجرا درآمده است .

وی با عنوان این که 31 هزار متر خطوط فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی در قالب طرح اصلاح و بهینه سازی عملیاتی شده اظهار داشت : بهسازی 28 ترانس هوائی و 14 پست زمینی توزیع برق ، از جمله اقدامات صورت گرفته به شمار می رود .

وی خاطرنشان ساخت : برقراری 10 هزار متر شبکه 20 کیلوولت حدفاصل دو پست زمینی در بلوار بسیج جهت کاهش طول فیدر مصلی و ایجاد فیدر جدید ، دایر نمودن 10 هزار متر خط فشار متوسط در مسیر جاده پایگاه هوائی و جابه جائی 360 اصله پایه برق جهت رفع نقاط خطر و رفع حریم شبکه های فشار متوسط و فشار ضعیف از فعالیت های انجام شده در سال گذشته است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب