14:20:51 - سه شنبه 18 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گروگان گیری در سمنان/ پلیس آگاهی سمنان سربلند در این رویداد بی سابقه
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: ماموران پلیس آگاهی، در یک عملیات آزادسازی گروگان در 12 ساعت، با آزاد کردن فرد ربوده شده، پنج گروگان‌گیر را دستگیر کردند.

سردار روح الامین قاسمی ، افزود: با تماس خانواده ای با مرکز فوریت‌های پلیس 110 در ساعت 2 بامداد دوشنبه 28 فروردین 96 با موضوع مفقود شدن فرزند 23 ساله این خانواده، موضوع به طور جدی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی سمنان قرار گرفت و تحقیقات در این رابطه آغاز شد.
وی اضافه کرد: در ادامه افرادی در تماس با خانواده فرد ربوده شده پرداخت 100 میلیون ریال برای آزادی فرزند آنان را خواستار شدند که با طرح این موضوع از سوی گروگان‌گیران، بررسی و رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و به سرعت، گروه های تخصصی پلیس تشکیل و عملیات برای آزادسازی فرد ربوده شده آغاز شد.
سردار قاسمی در تشریح چگونگی آزاد سازی این فرد، گفت: در ادامه گروگان‌گیران برای دریافت مبلغ از این خانواده محلی را تعیین کردند و قرار شد که ساعت 16 همان روز، با حضور در محل و پس از رسیدن به خواسته خود، فرد ربوده شده را آزاد کنند که با ورود به موقع کارآگاهان پلیس آگاهی سمنان و در یک عملیات ضربتی، فرزند این خانواده را آزاد شد.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی در این ارتباط پنج گروگان‌گیر که یکی از آنها زن بود را دستگیر کردند و با تشکیل پرونده ای به مراجع قضایی تحویل دادند.
سردار قاسمی افزود: با تحقیقات انجام شده از متهمان، مشخص شد این فرد با یک دستگاه پراید و با تهدید چاقوی 2 نفر ربوده و به خانه‌ای در سمنان منتقل شده بود.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه علت آدم ربایی اختلافات مالی در رابطه با مواد مخدر بوده است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اجرای طرح های مختلف انتظامی و اشراف اطلاعاتی، اجازه نخواهد داد اخلال گران در نظم عمومی و امنیت پایدار جامعه خللی وارد کنند.
آدم ربایی در سمنان بی سابقه بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب