2:37:12 - یکشنبه 16 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولویت مسئولان مرکزاستان؛
تسریع در ساخت و اجرایی شدن تالارمرکزی سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

صالحی امیری وزیرارشاد درفرودگاه سمنان

سمنان لاین – در سفر اخیر رئیس جمهور به سمنان یکی از درخواست ها وپرسش های خبرنگارسمنان لاین از دکترصاحی امیری وزیر ارشاد ، اجرایی شدن مصوبه دولت درخصوص تالارمرکزی سمنان بود که ایشان هم ضمن در دستور کار قراردادن آن در کمیته ی مربوطه ابراز داشت تا چند روز آینده تیم مهندسی با نظارت مدیرکل دفتر امور طرحهای عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بررسی راه کارهای اجرایی و امورمربوط به واگذاری زمین به سمنان خواهند آمد که امروز شاهد وفای به عهد وزیر بودیم.

اصل خبر…

 مدیرکل دفتر امور طرحهای عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساخت ١٥ تالار مرکزی در استانهای مختلف کشور خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  مسعود معمار روز شنبه در نشست هماهنگی ساخت تالار بزرگ مرکزی سمنان با حضور معاون امور عمرانی استانداری سمنان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان افزود: این تالارها  در استان های دیگر بین ٨٠ تا ١٠٠ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت هستند!!!
وی نبود سالن مجهز و شایسته استانی را از مشکلات و نیازهای اساسی سمنان دانست و گفت:  پروژه بزرگ تالار مرکزی سمنان با کاربری فرهنگی و بصورت کاملا تخصصی ساخته خواهد شد.
معمار خاطرنشان کرد: تلاش می شود تالار مرکزی سمنان تا کیفیت و معماری مناسبت و مطابق با شرایط و بافت استان سمنان بگونه ای ساخته شود که به عنوان یکی از نمادهای استانی مطرح شود.
وی با بیان اینکه مطالعات اولیه برای ساخت تالار مرکزی سمنان انجام شده است گفت: برای ساخت و تکمیل این پروژه مناقصه کشوری برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان نيز در اين نشست بر ضرورت تسريع در ساخت اين تالار تاکيد کرد و گفت: با توجه به شرايط تخصيص اعتبارات اين پروژه بايد براي انتخاب مشاور و پيمانکار تسريع شود.

معاون استاندار سمنان در خصوص وضعيت زمين نيز گفت: زمين اختصاص يافته پس از طي مراحل اداري واگذار مي شود.

سيدعباس دانايي فرماندار سمنان در اين نشست با تاکيد بر نياز سمنان به ساخت و بهره برداري از تالار مرکزي گفت: براي ساخت اين پروژه شش قطعه زمين پيشنهاد شد که با توجه به شرايط  و نياز، زمين پيشنهادي فعلي واقع در بلوار اميرکبير بهترين گزينه براي ساخت اين پروژه انتخاب و واگذار شد.
به گزارش سمنان لاین حسن سعدالدين مشاور استاندار سمنان نيز گفت: تالار مرکزي سمنان در بلوار اميرکبير و در مجاورت پارک ملل ايجاد مي شود و وجود اين دو مرکز در مجاورت هم،  همگوني خاصي را ايجاد مي کند.

مدير کل مسکن و شهرسازي استان سمنان نيز در این جلسه  از واگذاري  زمين برای ساخت تالار مرکزی سمنان خبر داد .

به گزارش سمنان لاین تنها مصوبه ی صفر تا صد مرکزاستان در سفر قبلی رئیس جمهور  به سمنان  همین تالار بوده و مابقی مصوبات مرکزاستان در سفردولت تدبیربه سمنان تکمیل  مصوبات دولت قبل و… بوده است لذا توجه بیشتر مسئولان شهرستان و استان به اجرایی شدن هرچه سریع تر آن خواسته ی برحق مردم شهراخلاق میباشد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. هم نظر   آوریل 17, 2017  

    با شما تا پای جان برای آبادانی و عزت و سرافرازی سمنان کهن ، هم نظر و هم پیمانم.

  2. عزتی-م   آوریل 16, 2017  

    خدا را شکر. ضمن تشکر از مسوولین محترم ، بنیادهای مردمی فعال و قدردانی فراوان از سمنان لاین عزیز ، امیدواریم به زودی عملیات اجرایی تالار آغاز شود. بدون شک ما مردم سمنان ، پیگیر تک تک مراحل اجرایی آن تا زمان بهره برداری خواهیم بود.