12:34:18 - شنبه 15 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی تأکیدکرد:
حماسه ای دیگر در اردیبهشت ماه رقم خواهدخورد
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت پرشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند بهترین راه دفاع از نظام اسلامی در برابر توطئه دشمنان نظام باشد.

احمد همتی افزود: مردم ایران شرایط کنونی منطقه و توطئه های استکبار جهانی را درک می کنند و باید با وحدت وهمدلی در جامعه برای مشارکت پرشور مردم در انتخابات خود را آماده کنند.
وی خاطر نشان کرد: مردم ایران اسلامی به آرمان های انقلاب اسلامی وفادارند و به یقین، عهدی که در پیروزی انقلاب اسلامی با امام خمینی (ره) بستند را هیچگاه فراموش نخواهند کرد.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: به یاری خداوند در انتخابات پیش رو با مشارکت حداکثری، مردم بار دیگر با آرمان های این نظام مقدس تجدید بیعت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور پررنگ مردم در انتخابات می تواند گامی مهم برای افزایش توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه باشد و با این رویکرد، آحاد جامعه باید در حماسه انتخابات اردیبهشت 96 نقش‌آفرینی کنند.
وی با بیان اینکه مشارکت پرشور مردم در انتخابات توجه و عمل به منویات رهبر انقلاب است، گفت: با همدلی مردم و مسوولان در انتخابات ماه آینده بار دیگر گلبانگ همدلی در کشور طنین انداز می شود.
همتی ادامه داد: در 38 سال گذشته انتخابات متعددی در ایران اسلامی برگزار شد و با اتحاد مردم و به یاری خداوند، مردم در انتخابات ماه آینده بار دیگر عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشند.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: جریان های سیاسی، باید با وحدت و همدلی، از تفرقه و ایجاد اختلاف در اذهان عمومی خودداری کنند تا به نظام اسلامی آسیبی نرسد و به یقین مردم هوشیار ایران اسلامی اصلح ترین افراد را برای خادمی خود برمی گزینند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 ماه اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست و در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب