14:29:41 - شنبه 15 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دایی: علی کریمی از روی کینه در مورد من حرف می زند
کانال تلگرام سمنان لاین

سرمربی تیم نفت تهران گفت: علی کریمی از روی کینه های قدیمی در مورد من حرف می زند اما دست کم جرات داشتم برای جذب سپانوویچ از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کنم.
علی دایی در نشست خبری بعد از مسابقه دو تیم نفت تهران و فولاد خوزستان اظهار داشت: نیمه اول بازی یکی از بهترین بازیهای ما بود. از هر نظر از نظر مالکیت توپ موقعیت هایی که ایجاد کرده ایم و باید در همان نیمه اول بازی را تمام می کردیم. اگر یک مقدار بازیکنان تمرکز داشتند و خوش شانس بودیم می توانستیم دو سه گل به فولاد بزنیم.
وی افزود: نیمه دوم هم بهتر بودیم اما روی دو اشتباه بازی مساوی شد. قبل هم به بازیکنانم توضیح داده بودم و نباید این گل ها را دریافت می کردیم. متاسفانه دو امتیاز از دست دادیم در بازی های آینده و فینال جام حذفی جبران می کنیم.
سرمربی صنعت نفت عنوان کرد: برای دوستان و کسانی که ما را دوست دارند ما انگیزه داریم که بازی کنیم. باشگاه نفت شرایط یک باشگاه محلی را دارد باید از بازیکنان تشکر کنم که با غیرت آمدند و بازی کردند. فکر می کنم در طول زمان بی سابقه باشد که یک تیم نه مدیرعامل داشته باشد نه سرپرست و نه کسی که بشود با آن صحبت کرد. با این حال بازیکنان از جان مایه گذاشنتد و تا اینجا توانستیم با توجه به مشکلات نتایج خوبی بگیریم.
دایی در واکنش به اظهارات علی کریمی علیه خود، تصریح کرد: من به حرف‌های وی که علیه من زده می‌شود عادت دارم. من کریمی را دوست دارم و برای وی احترام قائل هستم، اما او هر مشکلی که دارد به خودش مربوط است. من از سه شاگرد خوبم دفاع کردم، اما علی کریمی از مدیرانی که نمی‌دانم چه ارتباطی با آنها دارد، دفاع کرده است و مثال زده زمانی که من سرمربی پرسپولیس بودم یک بازیکن بی‌کیفیت کروات آوردم. خوشبختانه تاریخ همیشه زنده است. من به خاطر کیفیت آن بازیکن بد کروات عذرخواهی کردم و جرأت آن را داشتم که مسئولیت آن را گردن بگیرم، اما می‌بینید برخی بازیکنان خارجی می‌آیند و با چند دقیقه بازی چیزی حدود چهار میلیارد تومان از باشگاه طلبکار می‌شوند. من همان زمان نامه‌ای رسمی به باشگاه دادم که در نیم‌فصل این بازیکن را نمی‌خواهم، اما ببینید این بازیکنان خارجی چگونه رفتند. مردم می‌توانند خوب قضاوت کنند و تا الان هم خوب و به جا قضاوت کرده‌اند.
وی در خپایان خاطر نشان کرد: برای همکارم متأسف هستم که براساس کینه‌های قدیمی صحبت می‌کند، اما این حرف‌ها منجر به بزرگ شدن کسی نمی‌شود. وی باید ببیند که چه کاری باید انجام دهد تا بزرگ‌تر شود. من به این خاطر که کریمی در تیم ملی بازی کرده و مردم را خوشحال کرده است، به خودم اجازه نمی‌دهم راجع به او صحبتی کنم. ما که یک زمان با هم در این فوتبال بودیم و تلاش می‌کردیم و حالا هر کدام یک گوشه از آن را گرفته‌ایم، باید هوای هم را داشته باشیم، نه اینکه از غیرفوتبالی‌هایی که معلوم نیست از کجا وارد فوتبال شده‌اند و چه سابقه‌ای دارند، دفاع کنیم. می‌توانید اسناد و مدارک این صحبت‌ها را در باشگاه ببینید و شیوه رفتن مارکو استانویچ را با سایر بازیکنان خارجی مقایسه کنید. امسال با اینکه من به دروازه‌بان نیاز داشتم و چیزی حدود هشت یا ۹ دروازه‌بان خارجی را به من معرفی کردند، اما آنها را نپسندیدم. کریمی برای من قابل احترام است و اینکه راجع به من مطلبی بگوید و علیه من جبهه بگیرد، امری عادی است. خدا همه را به راه راست هدایت کند!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب