3:46:14 - جمعه 14 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از تأکید چندباره سمنان لاین ،استاندارمطرح کرد:
جمعیت شهری سمنان بیشتر از جمعیت شهری شهر شاهرود است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

به گزارش سمنان لاین  از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان، محمدرضا خباز گفت: شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مانند ستاد انتخاباتی است و نامزدها باید نسبت به فعالیت‌های خود در این شبکه‌ها پاسخگو باشند و اخلاق سیاسی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در انتخابات مرزها شکسته می‌شود، اظهار داشت: بیشتر تخلف‌هایی که در انتخابات رخ می‌دهد، مربوط به زبان است و نامزدها باید زبان خود را کنترل کنند و حرف‌های غیرمنطقی و بی‌اساس و بر مبنای شنیده‌های خود را بیان نکنند.

استاندار سمنان تأکید کرد: بسیار مصمم هستیم تا با استفاده از امر به معروف و نهی از منکر، رعایت اخلاق سیاسی را در جامعه ترویج دهیم.

خباز یادآور شد: اخلاق عمومی یکی از مباحث مهم جامعه است و بدون آموزش نمی‌توان از مردم انتظار داشت تا اخلاق عمومی را رعایت کنند و آموزش اخلاق باید جزئی از فرهنگی عمومی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان سمنان در صورت رعایت نکردن الگوی صحیح مصرف با کمبود آب به‌ویژه در فصل تابستان روبه‌رو خواهد شد، گفت: بر اساس آمار آبفای شهری، 25 درصد از آب سمنان و 25 درصد از آب شاهرود هدر می‌رود.

استاندار سمنان تصریح کرد: دولت برای حفر پنج چاه جدید در سمنان 17 میلیارد تومان مصوب کرده است؛ در صورتی که اگر هدررفت آب از 25 به 15 درصد کاهش پیدا کند، دیگر استان سمنان نیاز به آب جدید نخواهد داشت.

خباز افزود: یکی از راهکارهای این مهم، ترمیم لوله‌های فرسوده در بافت‌های قدیمی شهرها و همچنین آموزش برای مردم درباره رعایت الگو مصرف آب است.

وی با بیان اینکه بر اساس آمار جمعیت شهری شهر سمنان بیشتر از جمعیت شهری شهر شاهرود است، گفت: رعایت الگوی مصرف و آموزش به مردم را می‌توان از شهر سمنان آغاز کرد.

( شایان ذکراست در استان سمنان ف شهرسمنان با 185129 نفر و با اختلاف 35 هزارنفری نسبت به شاهرود بیشترین جمعیت شهری استان را به خود اختصاص داده است)

استاندار سمنان بیان داشت: دشمنان به دنبال ضربه زدن به اقتصاد ایران هستند و راه مبارزه با دشمنان تبدیل اقتصاد مقاومتی به گفتمان است.

وی اضافه کرد: با گسترش وجدان کاری، افزایش مسؤولیت پذیری، تقویت روحیه کار، توجه به رزق و روزی حلال، افزایش و گسترش فعالیت‌های مردمی و به‌طورکلی مردمی کردن اقتصاد، دندان طمع دشمنان از جمهوری اسلامی ایران کنده خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سید   آوریل 15, 2017  

    مگه میشه مگه داریم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!