14:12:59 - پنجشنبه 13 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روحانی سه درصد رای داشت
کانال تلگرام سمنان لاین

ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری در روز سوم خود علاوه بر حضور چهره های سیاسی، همچون دوره های پیشین با حاشیه هایی هم همراه است.
 روز سوم ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری علاوه بر حضور چهره های سیاسی، شاهد حاشیه هایی دیدنی هم است.
روحانی سه درصد رای داشت
محمد غرضی با اشاره به سوابق خود در وزارت نیرو، نفت و پست و تلگراف گفت گازرسانی به ۲۵ میلیون مشترک بدون نیاز به سرمایه و تکنولوژی خارجی برقرار شده و خدمات ارتباطی و اینترنتی بدون نیاز به سرمایه خارجی انجام شده است.
او با معرفی کتاب «تبارشناسی دولت، رنج های ملت»، گفت عرض این کتاب این است که ملت ایران ۱۵۰ سال مقاومت کرده اما به رضایت نرسیده و این کتاب می گوید چگونه ایران در ۱۰۰ سال آینده از جهان سوم خارج شود.
در این کتاب، اول کلمه آزادی است. به این مفهوم که بنده تمام استاندارها را می گویم مردم انتخاب کنند. هیچ کدام از استاندارهای بعد از انقلاب اثر اجتماعی نداشته اند.
استان های بزرگ همچون سیستان و بلوچستان، اصفهان، فارس و خوزستان را تقسیم می کنم و تهران را به پنج استان شهر ری، مرکز، غرب، شرق و دیگر تقسیم می شود.
شعار من این است که چپ نمی تواند دولت نگه دارد، راست نمی تواند ملت نگه دارد، اما مردم می توانند کشور را اداره کنند. باید به ملت تکیه کرد و رضایت مردم را تامین کرد و مرد را به کار خودشان تشویق کرد.
بیکاری از حمله صدام بدتر است. استعدادهای کشور بسیار وسیع است. اقتصاد ایران از اقتصاد آمریکا قوی تر است، اما مدیریت به مراتب بسیار ضعیفتر است. هر ۱۰ نفر ایرانی در روز یک بشکه نفت مصرف می کنند، اما هر ۱۵ آمریکایی یک بشکه نفت مصر می کنند.
ما بایستی همان طور که در سطح سیاسی در منطقه اول هستیم و در سطح جهان با قدرت های سیاسی معامله نه، ولی تعامل می کنیم، در اقتصاد همان طور باشیم.
غرضی گفت من قطعا پیروز می شوم و در انتخابات قبل هم در اکثر استان ها دوم بودم، اما حاضر نیستم به خاطر کسب قدرت یک قطره خون از دماغ کسی بیاید. من 5 بار از ناحیه حضرت امام برای نخست وزیری معرفی شدم.
شنیدم که آقای روحانی گفتند در مناظرات شرکت نمی کنم، ولی دفعه قبل دعوت کردم مناظره را ادامه دهیم ولی رییس صدا و سیما گفتند آقای روحانی موافق نیست که امیدوارم این طور نباشد.
روحانی در مورد مهم ترین رقیبش گفت من هرگز با کسی رقابت نمی کنم و نمی خواهم رقابت کنم اما می خواهم در امور مردم ببینیم چه کسی حرفش پیشرفته تر و مورد قبول است.
آقای روحانی 3 درصد آرا را داشتند، اما آقای هاشمی رفتند پشت ایشان و شد 50 درصد. انشالله درست شمرده باشند. ایراد آقای روحانی این است به جای آن که رییس جمهور کل کشور باشند، رییس جمهور بخشی از کشور شدند.
او در مورد نامزدی احمدی نژاد گفت دو سال پیش که این بحث مطرح شد، در مکاتبات گفتم نیروی سیاسی را نباید با دستور اداری برکنار کرد چرا که می رود پشت پرده می ایستد و هزینه های سیاسی را بالا می برد.
موضوعیتی که ایجاد کرده است این است که آقای احمدی نژاد خودش را معادل نظام می داند و فکر می کند نظام جمهوری اسلامی از بین رفته و یک جایگزینی پیدا می کند و خودش را به عنوان جایگزین معرفی می کند.
کرملین باید این را بداند که از زمان تزار همه همسایه های جنوبی، غربی و شرقی خود را تهدید کرده است. توصیه می کنم به کرملین که اگر می خواهید هزینه شما و اروپا کم شود، ترس را از اروپا بردارید. به خاطر روسیه است که صد سال است آمریکا از غرب اروپا حمایت می کند.
ما به عنوان یک قدرت در مقابل قدرت جهان تعامل می کنیم، اما تن نمی دهیم.
برجام نتیجه اقتدار سیاسی ملت ایران بود. آمریکایی ها بیشتر محتاج بودند به برجام و این آقای ترامپ که گفت آن را پاره می کند هیچ کاری نکرد.
سید محمد غرضی وارد ستاد انتخابات شد
سید محمد غرضی، کاندیدای دوره پیشین انتخابات ریاست جمهوری، برای ثبت نام در دوازدهمین دوره این انتخابات وارد وزارت کشور شد.
غرضی: روحانی سه درصد رای داشت/ در اکثر استان‌ها دوم شدم
محمد غرضی اعلام کرد به صورت مستقل در انتخابات حضور پیدا می کند و به نفع هیچ کس کنار نمی رود.
او شعار انتخاباتی خود را «حمله به بیکاری» خواند.
هاشمی طبا ثبت نام کرد
مصطفی هاشمی طبا، رییس سابق سازمان تربیت بدنی، با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.

وزیر صنایع دولت های دوم و سوم اولویت خود را حفظ سرزمین ایران و اصلاح کشاورزی عنوان کرد و گفت به صورت مستقل وارد اتخابات شده است.
هاشمی طبا گفت به نظر رییس دولت اصلاحات تمکین نخواهد کرد و تنها نظر رهبر انقلاب را مدنظر قرار خواهد داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب