خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/04/13 00:47
شناسه خبر : 16292

نظرکنعانی مقدم در خصوص احتمال تایید یا ردصلاحیت احمدی نژاد

حسین کنعانی مقدم  گفت: به نظر من آقای احمدی نژاد با نام نویسی در انتخابات دست به یک انتحار سیاسی زده است و مخالفت ایشان با صحبت‌های صریح مقام معظم رهبری، جبهه جدیدی را میان جریان‌های ضد انقلاب ایجاد کرده اند. این فعال سیاسی درباره اینکه آیا محمود احمدی نژاد از سوی شورای نگهبان تائید صلاحیت […] ...

حسین کنعانی مقدم  گفت: به نظر من آقای احمدی نژاد با نام نویسی در انتخابات دست به یک انتحار سیاسی زده است و مخالفت ایشان با صحبت‌های صریح مقام معظم رهبری، جبهه جدیدی را میان جریان‌های ضد انقلاب ایجاد کرده اند.
این فعال سیاسی درباره اینکه آیا محمود احمدی نژاد از سوی شورای نگهبان تائید صلاحیت می شود یا خیر گفت: این مسئله به نظر شورای  نگهبان مربوط می شود. اما با توجه به اینکه مقام معظم رهبری مشخصا تاکید کردند که آقای احمدی نژاد در انتخابات حضور نداشته باشند، احتمال اینکه ایشان رد صلاحیت شوند بسیار زیاد است.
کنعانی مقدم در پاسخ به اینکه آیا این احتمال وجود دارد که اخیرا مقام معظم رهبری نظر خودشان را تغییر داده باشند، گفت: ایشان نظر خودشان را به طور واضح پشت میکروفون و در رسانه ملی اعلام کردند. بنابراین اگر هم تغیر در دیدگاهشان ایجاد شده باشد مطمئنا از همین طریق هم اعلام می کنند. به همین دلیل من گمان نمی کنم نظر ایشان تغییری کرده باشد.