3:08:11 - چهار شنبه 12 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش مدیرعامل بنیادتوسعه سمنان به سخنان اخیر یکی ازنمایندگان پس ازسفر رئیس جمهور به سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – غلامرضا سالار مدیرعامل بنیاد توسعه سمنان به موضع گیری یکی از نمایندگان پس از سفر رئیس جمهور به  استان سمنان واکنش نشان داد.
در بخشی ازاین بیانیه که دراختیار خبرنگارسمنان لاین قرار گرفته ، آمده است :

چند سالی است که بعضی از نمایندگان محترم ناکامی خود  و یا عدم ظرفیت منطقه‌ای خود را با رفتار سلبی در هم می آمیزند تا قدرت و توان خود را در این زمینه بیازمایند، غافل ازاینکه چنین اقداماتی دیگر فاقد تأثیر بوده و مانعی ایجادنخواهدکرد.
در واقع بایدگفت وقتی قانونمندی و قانونگرایی بر رفتار مسئولین حاکم باشد هیچ فردی قادر بر تغییر مسیر نخواهدبود .

در سنوات گذشته شهرستان سمنان نشان داده است که به لحاظ ظرفیت خوب منطقه ای از جمله مردمان بافضیلت ، با اخلاق  ، نزدیکی به پایتخت ، ارتباط بین استانهای مختلف شمالی و جنوبی یعنی چهارراه منطقه ای ، وجود صنایع تکمیلی در ایجاد صنایع جدید ، مهمان نوازی که قابل نمونه سازی نیست، جذاب بوده لذا فریاد ها و اقدامات سلبی از طرف بعضی از نمایندگان نتوانسته است خدشه ای  بر توسعه کمی و کیفی و پذیرش میهمانان خوش قدم این شهر واردکند.
حتی عدم همگرایی نیز صرفاً در تکمیل همان نگاه سلبی است که منجر به متضرر شدن کل استان می گردد و نمونه آن  عدم پافشاری بر انتقال آب دریای خزر با همراه نبودن برخی نمایندگان.

پندار این گروه آنست که که باعقب نگهداشته شدن مرکز استان ، نقطه ای دیگر از استان قوت خواهد گرفت حال آنکه وقتی پدر یک خانواده  ضعیف ، و نحیف گردد تبعات آن فرزندانش را در بر خواهد گرفت .
لذاتوصیه ما به دوستان این است که همگرایی در توسعه استان را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده  و درصدد تضعیف مرکز استان برنیایندکه دود آن بر چشمان خودشان خواهدرفت.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان . اکرم   آوریل 18, 2017  

  اقای سالا ر مدیر عامل محترم بنیاد توسعه سمنان باتشکر که دقیقآ به جان موضوع اشاره فر مودید اگر با این روند ادامه یابد بانفوذ نمایندگان شرق وغرب استان وعملکرد رابطه ای بجای ضابطه وقانونمند نشدن اقدامات دولت دراین استان چیزی از مرکز استان باقی نخواهد ماند …

 2. حسین   آوریل 13, 2017  

  سالار جان، دلایل که ذکر کردی برای توسعه سمنان کاملا درست هست ولی هرچی همکه باشه باعث این همه اختلاف در رشد و توسعه شرق و غرب استان نمیشه به علاوه که بجز نزدیکی به پایتخت ، موارد ذکر شده رو بقیه جاها هم دارند فقط قدرت ندارن
  سمنان در رژیم پهلوی به ناحق …..
  در مورد همگرایی در استان هم، چاره شفاف سازیه برای بودجه ها وتسهیلات دولتی دهه های گذشته، وگرنه این اختلافات همچمان باقی خواهد ماند
  سالار جان، ما در شرق استان خصوصا بی ….و ناکارامدی افراد در پست های مختلف ادارات شهرستانی و همچنین برخورد نامسناسب ایشان را نیز لمس کرده ایم، اما از همین به اصطلاح شما پدر در این مواقع توقع می رود که ورود کرده و کار را اصلاع کند نه اینکه دو فرزندش را چاق کند دوفرزند دیگر نحیف و لاغر
  علاوه بر این عده ای فرصت طلب نیز بی … خود زا تقصیر مرکز استان می اندازند خصوا افرادی که برای قدرت نیاز به رای مردم دارند، ما اینها را کاملا لمس میکنیم، برای همین تنها راه حل شفاف سازی بودجه ها و تسهیلات و ارائه گزارش منسجم دهه های گذشته است.

 3. میراحاج   آوریل 13, 2017  

  آقای سالار مردم قدردان زحماتی که چنین بنیادها و انجمن هایی فارغ از مسایل سیاسی برای شهرمان متحمل می شوند هستند. سلامتی و موفقیت شما را ازخداوندمتعال خواستاریم.

 4. فامیلی   آوریل 13, 2017  

  مدیرعامل بنیادتوسعه سمنان حرف دل مردم سمنان را زده است. دست مریزاد

 5. سماوی   آوریل 13, 2017  

  جناب سالار از مواضع شما درخصوص مرکزاستان بسیار سپاسگزاریم. خدانگهدارشما باشد

 6. سمنان طاهریان   آوریل 12, 2017  

  درود وصلوات بر مردان حق وشجاع ،

 7. سید   آوریل 12, 2017  

  درود بر مدیرعامل محترم بنیاد توسعه سمنان. احسنت.