13:37:32 - دوشنبه 10 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عیادت آیت‌الله سید محمد شاهچراغی از یک مادر سمنانی با 12 سال زندگی نباتی
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان در معیت مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از یک مادر سمنانی که بیش از 12 سال است زندگی نباتی دارد عیادت کردند.

 در آستانه فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی (ع)، و بزرگداشت روز مرد و مقام پدر، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدوی نژاد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سردار محمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) در استان و مهدیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه از خانواده بیمار زهرا شهادت عیادت و از آنان دلجویی کردند.

آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در این دیدار، پرستاری از مادر را یک عبادت دانست و گفت: شما فرزندان کار بسیار بزرگی را انجام می دهید.

وی افزود: مؤمنان در احسان و نیکی به یکدیگر و مهرورزیدن و مهربانی به هم، مانند پیکری هستند که هرگاه عضوی از آن به درد آید، اعضای دیگر نیز به بی خوابی و تب با او همدردی می کنند .

این عضد خبرگان رهبری با اشاره به روایتی از پیامبرخداصلی الله علیه وآله گفت: کسی که برای رفع نیازهای بیماری تلاش کند خواه آن نیاز برآورده شود یا نشود، همانند روزی که از مادر متولد شده است از گناهان پاک می گردد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز در گفتگو با خانوداه این بیمار سمنانی، از نزدیک وضعیت بالینی وی را بررسی و در این خصوص راهکارهای لازم را ارایه کرد.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات خانواده حیدریان، از خداوند منان برای برای بیمار آنان و دیگر بیماران، شفا و بهبودی کامل را خواستار شد .

حمی رضا حیدریان فرزند این مادر با تقدیر و تشکر از حضور مسئولین در منزل وی گفت: از دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بی نهایت سپاسگزارم که در مدت سه سال و اندی که در این دانشگاه هستند، بارها و بارهابه دیدار ما آمده و ما را قرین لطف و محبت خود قرار داده اند و این اتفاقی است که در دوره مدیریت ایشان افتاده است.

گفتنی است: مرحوم حیدر حیدریان پدر خانواده و همسر زهرا شهادت از بازنشستگان دانشگاه بوده که شش سال پیش دار فانی را وداع گفته و در حال حاضر نگهداری از این مادر که مدت 12 سال است زندگی نباتی دارد به عهده دختران این خانواده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب