خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/04/10 13:48
شناسه خبر : 16188

عوامل قاچاق گوشی تلفن همراه در سمنان به بیش از 144 میلیون ریال محکوم شدند

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: عوامل قاچاق تلفن همراه خارجی در سمنان به پرداخت بیش از 144میلیون و 777 هزار ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند. عیسی فاضلی  در مورد رسیدگی به جزئیات رسیدگی به یک پرونده مربوط به قاچاق تلفن همراه خارجی، افزود: پرونده قاچاق 30 دستگاه گوشی تلفن همراه […] ...

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: عوامل قاچاق تلفن همراه خارجی در سمنان به پرداخت بیش از 144میلیون و 777 هزار ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

عیسی فاضلی  در مورد رسیدگی به جزئیات رسیدگی به یک پرونده مربوط به قاچاق تلفن همراه خارجی، افزود: پرونده قاچاق 30 دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز گرمسار ارجاع شد.
وی ادامه داد: پس از انجام مراحل دادرسی و فقدان ارایه مستندات قانونی از سوی عوامل تخلف، متخلفان به ضبط کالا و در مجموع به پرداخت 144 میلیون و 777 هزار و 24ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
کم فروشی، گران فروشی و درج نکردن قیمت کالا عمده ترین تخلفات تعزیراتی در استان سمنان است.
سامانه پیامکی 300000135 و همچنین سامانه اینترنتی ارتباط مردمی تعزیرات حکومتی برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به نشانی www.t135.ir آماده دریافت شکایات و دریافت گزارش های مردمی شهروندان در مورد تخلفات مربوط به کالا و ارز و تخلف در واحدهای صنفی است.