10:58:51 - پنجشنبه 6 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودروسازی فردا رسماً با حضور رئیس جمهور افتتاح شد
کانال تلگرام سمنان لاین

اولین خط تولیدات ایران خودرو با سرمایه گذاری و مدیریت بخش خصوصی، در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و عمل به سیاست های اصل 44 قانون اساسی، در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری بهره برداری شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌ جمهوری پس از صدور فرمان افتتاح این مجتمع صنعتی در شهرک صنعتی سمنان از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.
خط تولید سمند در سمنان که با تلاش مهندسان گروه صنعتی ایران خودرو و سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده است، صبح پنجشنبه و در جریان سفر دکتر روحانی به استان سمنان، با حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا خباز استاندار سمنان و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو آغاز به کار کرد و عملیات اجرایی فاز دوم مجتمع آغاز شد.
این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بیش از یکهزار میلیارد ریالی بخش خصوصی و با همکاری گروه صنعتی ایران خودرو در دو بخش «خدمات فنی-مهندسی» و «سفارش کار» فعال و وارد چرخه اقتصادی، تولیدی و اشتغال کشور شد و با بهره برداری از گام اول این خط تولید، 150 نفر به شکل مستقیم مشغول کار خواهند شد و با راه اندازی گام های بعدی و تکمیل زنجیره تولید این مجموعه، برای بیش از یک هزار و 500 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
صنایع اتومبیل سازی فردا با سرمایه گذاری 100 درصدی بخش خصوصی در زمینی به مساحت 50 هکتار احداث شده است و همچنین با حضور دکتر روحانی عملیات گام دوم این مجتمع ، برای ساخت سالن های تولید بدنه و رنگ خودرو آغاز شد.

امضای روحانی بر خودروی “سمند” سمنان

برای مردم استان سمنان مبارک باشد تولید خودرو در استان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب