19:30:58 - پنجشنبه 6 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودكشي سه شهروند شيرازي ناكام ماند
کانال تلگرام سمنان لاین

آتش‌نشاني شيراز اعلام كرد كه ماموران اين سازمان طي سه عمليات جداگانه، جان سه شهروند كه قصد خودكشي داشتند را نجات داده‌اند.
به گزارش سمنان لاین از روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شيراز، ماموران آتش‌نشاني با حضور به‌موقع جان يك زن ۴۰ ساله، يك زن ۳۱ ساله و يك مرد جوان كه قصد خودكشي داشتند را نجات دادند.
بر اساس اين گزارش، اولين حادثه مربوط به مرد جواني بود كه خود را در اتاقي حبس كرده و با آسيب رساندن به خود، اعلام مي‌كرد قصد خودكشي دارد.
 این حادثه در ساعت ۳:۶ دقیقه بامداد پنجشنبه ۱۷ فروردين به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت تیم‌های امداد روان پریشی از ایستگاه ۱۹ به همراه نيروهايي از ایستگاه‌هاي ۱۲ و ۱۱ به محل حادثه اعزام شدند و خوشبختانه با سرعت عمل و حضور به موقع تیم امدادی و باز کردن در به‌صورت نامحسوس، ماموران مانع از خودكشي فرد مورد نظر شدند.
به گزارش روابط عمومي آتش‌نشاني در مورد دیگر از خودکشی كه مربوط به یک زن ۴۰ ساله بود، فرد مصدوم با خوردن قرص، قصد خودکشی داشت که تیم‌های امدادی ۱۲۵ از ایستگاه هشت با حضور به‌موقع در محل و باز كردن در اتاق، فرد بيهوش را به عوامل اورژانس تحويل دادند.
در مورد سوم نيز زن ۳۱ ساله‌اي در بلوار استقلال با خوردن قرص دچار مسموميت شده بود كه بعد از ورود به منزل، فرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به بيمارستان منتقل شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب