12:53:14 - چهار شنبه 5 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی : حضور دکترروحانی ، فرصتی ارزشمند برای پیگیری مصوبات دور اول سفر
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: تدبیر دکتر روحانی و برنامه ریزی دولت یازدهم با تزریق به موقع تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی رونق اقتصادی را به استان سمنان بازگرداند.

احمد همتی با اشاره به سفر دکتر روحانی در روز پنجشنبه هفدهم فروردین به استان سمنان افزود: در سال 95 بیش از 390 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی استان ارایه شد که در سال 96 اثرات مثبت آن را در بازار کشور شاهد خواهیم بود.
وی تصریح کرد: سفر رئیس جمهوری در هفدهم فروردین 96 به سمنان فرصتی ارزشمند برای پیگیری مصوبات دور اول سفر کاروان تدبیر و امید به این استان است و مسوولان استانی باید این سفر را قدر بدانند.
وی ادامه داد: استان سمنان از ظرفیت اقتصادی، معدنی و تجاری قابل توجهی برخوردار است که می توان با جذب سرمایه گذار برای افزایش اشتغال در این استان گام برداشت.
همتی اضافه کرد: عملکرد دولت تدبیر وامید در چند سال گذشته بسیار ارزشمند بوده و بیمه سلامت بیش از 10 میلیون ایرانی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهرو سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام اقتصاد تورمی و رکودی کشور را نجات داد، گفت: آزادسازی بیش از 50 میلیارد دلار از پول بلوکه شده پول ایران در بانک های جهانی، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی بازگرداند.
همتی گفت: ایران برای اولین بار در تاریخ نظام جمهوری اسلامی در دولت تدبیر و امید به صادرکننده آب سنگین شد و برنامه صلح آمیز هسته ای ایران به رسمیت شناخته شد که باید این امر را به فال نیک گرفت.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دولت یازدهم توان اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی در کشور را دارد و با رویکرد وحدت آمیز مسوولان نظام منویات رهبر انقلاب در کشور عملیاتی می شود.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در سفر کاروان تدبیر و امید در قالب بیست و ششمین سفر کاروان تدبیر و امید روز سی و یکم فرودین 95 مهمان مردم سمنان بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان همشهری.   آوریل 5, 2017  

    آقای دکتر همتی بهتر است از فرصت این سفر روی مطالبات مغفول مانده وانباشت گردیده حوزه انتخابیه خود هم که خوب میدانید بیشتر استفاده بعمل بیاورید وروی آن بیشتر وجدی تر تمر کز نمائید .زیبنده این مرکز استان نیست که تااین حد مشکلات وکمبود امکانات زیر ساختاری داشته باشد .بااین موقعیت وپتانسیل موجود کمترین تراکم جمعیت استان وکمترین جمعیت مرکز استان باشد ..