11:49:26 - دوشنبه 3 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی تأکیدکرد:
امسال شاهد باشکوه ترین انتخابات در نظام جمهوری اسلامی خواهیم بود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور پرشور مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ملت ایران با حضوری حماسی در این انتخابات جوابی دندان شکن به یاوه گویی های استکبار جهانی خواهند داد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا احمد همتی افزود : زیرساخت لازم برای حضور پرشور مردم در این انتخابات فراهم است و به یاری خداوند باشکوه ترین انتخابات در ادوار نظام جمهوری اسلامی را در سال 96 شاهد خواهیم بود.
وی اظهارداشت : حضور پرشور مردم در این رویداد سیاسی مبین عقیده خالص و ولایی ملت ایران نسبت به ارزش های انقلاب اسلامی است که در این انتخابات بیش از پیش متجلی می شود.
وی خاطرنشان کرد : مشارکت پرشور مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری به طور قطع توطئه ها و کارشکنی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی می کند.
نماینده مردم سمنان ؛ مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که برگزاری انتخابات باشکوه، دفاع از حریم امامت و انقلاب اسلامی است افزود؛
انتخابات سرمایه ای ارزشمند و ماندگار است که مقبولیت و عظمت جمهوری اسلامی را در بین آحاد جامعه دوچندان می کند‌.
به گزارش سمنان لاین همتی اضافه کرد: اجرای طرح های اقتصادی و اجتماعی در کشور بدون حضور مردم بی معناست و مشارکت آحاد جامعه در تمام عرصه ها از جمله این رویداد سشیاسی نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است.
وی تصریح کرد : هیچ کشور بیگانه ای نمی تواند در برگزاری انتخابات سالم و حضور پرشور مردم در این عرصه برای ملت شریف ایران خط ونشان بکشد و به یقین با اقتدار آحاد جامعه جواب کارشکنی دشمنان نظام را خواهند داد.
وی ادامه داد : انتخابات عظمت ایران اسلامی را در عرصه های ملی و جهانی دوچندان می کند و ملت ایران باید با تدبیر و با حضورشان در انتخابات، توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی کرد.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : به طور یقین با حضور پرشور مردم در انتخابات، برگ زرینی دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزوده می شود.
دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست ودر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب