14:01:33 - یکشنبه 2 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمد همتی:
برپایی جمهوری اسلامی ایران پس از صدها سال مجاهدت
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم سمنان در مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ثمره خون شهدای سده‌های اخیر است، تصریح کرد: پس از صدها سال مجاهدت و خون دادن‌، حکومت اسلامی در قالب جمهوری اسلامی ایران برپا شد.

حکومت اسلامی در قالب جمهوری اسلامی ایران پس از صدها سال مجاهدت و خون دادن‌ برپا شد

 به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری خانه ملت، دکتراحمد همتی با اشاره به فرارسیدن روز تاریخی ١٢ فروردین، گفت: بیش از ۹۸درصد کسانی که واجد شرایط رأی دادن در انتخابات ۱۲ فروردین سال ۵۸ بودند، رأی آری به جمهوری اسلامی ایران را به صندوق انداختند، از این رو باید این روز به‌خوبی گرامی داشته شود.
نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه امام راحل جمهوری اسلامی را با الهام از حکومت امام علی (ع) شکل داد، افزود: جمهوری اسلامی ثمره خون شهدای سده‌های اخیر است.
وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ثمره خون شهدای انقلاب و نه انقلاب دهه‌های اخیر بلکه سده‌های اخیر است، تصریح کرد: بعد از اسلام صدها سال است که ملت‌های مسلمان به‌خصوص شیعیان تلاش می‌کنند تا حکومت عدل علی (ع) برپا شود.
همتی ادامه داد: با رهبری عالمانه و خردمندانه امام خمینی (ره) و حمایت‌های مردم بعد از صدها سال مجاهدت و خون دادن‌ در ایران حکومت اسلامی در قالب جمهوری اسلامی ایران برپا شد و این را باید به فال نیک گرفت.
نماینده مردم سمنان با بیان اینکه امام خمینی (ره) جمهوری اسلامی ایران را با الهام از دولت و حکومت حضرت علی (ع) و پیامبر گرامی اسلام (ص) تشکیل دادند، تصریح کرد: امیدواریم این روز بر ملت ایران مبارک باشد و قدر این روز را بدانند و برای همیشه مدافع نظام مردمی جمهوری اسلامی باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب