19:03:33 - یکشنبه 2 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتشار اعترافات یک داعشی درباره آتش زدن خلبان اردنی
کانال تلگرام سمنان لاین

قوه قضاییه عراق بخشی از اعترافات “ابو اسلام” از سرکردگان سابق داعش که مربوط به آتش زدن معاذ الکساسبه، خلبان اردنی بود را منتشر کرد.
به گزارش سمنان لاین ، پایگاه اینترنتی السومریه نیوز نوشت: قوه قضاییه عراق اعترافات “ابو اسلام” از سرکردگان سابق داعش و بخش عمده آن (اعترافات وی) مربوط به آتش زدن معاذ الکساسبه خلبان اردنی را منتشر کرد.
این شخص که در دادگاه مرکزی تحقیق بغداد اعتراف کرده، افزود: یک شخص نقابدار در اواسط سال ۲۰۱۴ مرا دید و گفت که ارتش عراق دیگر در الحویجه حضور ندارند و این شهر در کنترل داعش است.
وی ادامه داد: این شخص سپس از من خواست به ندای سرکرده داعش لبیک گفته و به این گروه بپیوندم که به خاطر رویکردهای مذهبی، آن را پذیرفتم.
ابو اسلام تصریح کرد: به خاطر ابتلا به بیماری آسم و همچنین آشنایی با رایانه، بخش “اطلاع رسانی” را برای همکاری با داعش برگزیدم. پس از آن در یک کانکس به عنوان دفتر کار که مجهز به رایانه بود در زمینه اطلاع رسانی برای گروه فعالیت کردم.
وی گفت که از مهمترین موضوعاتی که اقدام به نشر آن نمودم، سوزاندن معاذ الکساسبه خلبان اردنی، قتل قبطی های مصر در ساحل لیبی، قتل سربازان سوری و عراقی در موصل از طریق غرق قفس آنان در آب، شلیک با آر پی جی و  وارد ساختن شوک به مقتولان با فتیله انفجاری بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب