خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/04/01 13:28
شناسه خبر : 15713

یک کشته و21 مصدوم ،تلفات حوادث رانندگی روز جمعه استان سمنان

 رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: هشت مورد حادثه رانندگی روز جمعه در راه های استان یک کشته و 21 مصدوم برجا گذاشت. به گزارش سمنان لاین ازایرناسرهنگ حسن خسروجردی افزود: روز شنبه هم 2 حادثه رانندگی خسارتی به دلیل بی‌توجهی رانندگان وسایل نقلیه به جلو در راه های استان سمنان گزارش شد. وی گفت: […] ...

 رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: هشت مورد حادثه رانندگی روز جمعه در راه های استان یک کشته و 21 مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسرهنگ حسن خسروجردی افزود: روز شنبه هم 2 حادثه رانندگی خسارتی به دلیل بی‌توجهی رانندگان وسایل نقلیه به جلو در راه های استان سمنان گزارش شد.
وی گفت: واژگونی خودرو سمند در محورمهدیشهر – فولاد محله سه مصدوم برجا گذاشت.
سرهنگ خسروجردی با تشریج حوادث رانندگی روز جمعه گفت: برخورد کامیون ایسوزو با یک دستگاه خودرو سواری پراید درکیلومتر 43 گرمسار- تهران در ساعت 17 و 49 دقیقه به علت بی توجهی راننده کامیون دختر نوجوان 15 ساله به نام زهرا سادات در دم فوت کرد و 2 نفر دیگر نیز مجروح شدند.
وی یاد آورشد: از مجموع پنج حادثه جرحی در این روز سه مورد مربوط به واژگونی خودروها بوده است.
وی به محدودیت های ترافیکی روز طبیعت هم اشاره کرد وگفت: در این روز رفت و آمد انواع تریلی ها ، کامیون ها و ماشین آلا ت سنگین در محورهای استان سمنان ممنوع می باشد.
سرهنگ خسروجردی گفت: از رفت و آمد وانت بارهای حامل مسافر و موتور سیکلت سواران بدون کلاه ایمنی در محور های، سمنان- مهدیشهر، شهمیرزاد- فولاد محله، دامغان- چشمه علی، چاشم، مجن و تمام محورهای تفرجگاهی و تفریحی جلوگیری می شود.
رئیس پلیس راه استان سمنان اضافه کرد: از ساعت 6 صبح 13فروردین 86 گروه سیار تردد خودروها و وسایل نقلیه را کنترل می کنند.
واژگونی خودرو علت بیش از 60 درصد سوانح رانندگی استان سمنان است .
پلیس راه استان سمنان با 40 دوربین سرعت سنج ثابت، بر تردد خودروها در محورهای ارتباطی استان نظارت دارد.