18:48:44 - جمعه 31 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاتب: انتخابات محبوبیت نظام را در بین آحاد جامعه نشان می دهد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا نشان دهنده زنده بودن تفکر انقلابی و بصیرت آحاد جامعه است‌.

به گزارش سمنان لاین ازایرناغلامرضا کاتب افزود: حضور پرشور و باشکوه مردم در انتخابات پایه های انقلاب اسلامی را مستحکم تر می کند و در انتخابات اردیبهشت ماه امسال بار دیگر مردم با حضوری پرشور با منویات رهبر انقلات تجدید بیعت خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: رهبری در سخنرانی حکیمانه اول فروردین ماه در مشهد مقدس بر حضور باشکوه مردم در انتخابات تاکید کردند و مسوولان نظام باید برای تحقق این بیانات بیشتر تلاش کنند.
کاتب تصریح کرد: مردم در 11 دوره انتخابات ریاست جمهوری با درصد مشارکت قابل توجه وفاداری خود را به آرمان های انقلاب اسلامی ثابت کردند و به یقین در انتخابات پیش‌ رو نیز این روند ادامه خواهد داشت.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات پایه های ولایت فقیه را مستحکم تر می کند، گفت: انتخابات و مشارکت پرشور مردم در این عرصه نشاط و شادابی در جامعه را دوچندان می کند.
کاتب تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی از آزاد ترین کشورهای جهان است و تعداد انتخابات برگزار شده در انقلاب اسلامی مثال زدنی است.
وی با بیان اینکه مشروعیت و مقبولیت انقلاب اسلامی بر پایه رای مردم استوار است و انتخابات محبوبیت این نظام ارزشی را در بین آحاد جامعه نشان می دهد، گفت: انتخابات میراثی گرانبها از رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است که باید آحاد جامعه از آن حفاظت کنند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: مشارکت مردم در انتخابات توطئه های دشمنان نظام را خنثی می کند و بار دیگر با حضور پرشور آحاد جامعه در این عرصه شاهد عقب‌گرد استکبار جهانی خواهیم بود.
به گزارش سمنان لاین دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و نهم اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست و در 29 اردیبهشت 96 در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب