11:43:20 - سه شنبه 28 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان: زیرساختهای لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در سمنان فراهم شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با بیان این که تاکنون زیر ساخت لازم برای برگزاری انتخابات پرشکوه در کشور و این استان فراهم شده است، گفت : به یقین دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور حماسی مردم در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمدرضا خباز افزود : منویات رهبر معظم انقلاب در رابطه با برگزاری انتخاباتی پرشور با وحدت و همدلی مردم و احزاب و گروه های سیاسی اجرایی می شود‌.
وی انتخابات را فرصتی ارزشمند برای رفع کدورت های جناحی و حزبی دانست و اظهارداشت : باید با همدلی برای برگزاری انتخابات پرشور در کشور برنامه ریزی کرد.
وی خاطرنشان کرد : اقتدار نظام جمهوری اسلامی همواره با حمایت اقشار مردم گره خورده است و انقلاب اسلامی پایداری خود را مدیون حمایت های جانانه آحاد جامعه است.
استاندار سمنان تاکید کرد : انتخابات و حضور مردم در عرصه های ملی ، مختص به احزاب و جریان خاصی نیست بلکه آحاد مردم برای تعیین سرنوشت خود مسوول هستند.
وی ادامه داد : ستادهای اجرایی و نظارتی انتخابات در استان سمنان تاکنون در سامان دهی و برگزاری نظم برای نام نویسی نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی مثبت عمل کردند و این رویکرد تا پایان شمارش آرا و معرفی پیروزی نامزدهای احتمالی ادامه خواهد داشت‌.
خباز اضافه کرد : حراست از آرای مردم وظیفه ستاد اجرایی و نظارتی است و باید از امانتی که آحاد جامعه در صندوق های رای می اندازند به خوبی مراقبت شود.
وی تصریح کرد : نظام جمهوری اسلامی به برگزاری انتخاباتی شفاف و سالم در نظام بین المللی شهره است و این بار هم با مراقبت از رای مردم ، بانگ وحدت ملی در کشور طنین انداز خواهد شد.
استاندار سمنان با اشاره به آگاهی خوب مردم نسبت به اهمیت برگزاری انتخابات در کشور افزود : به یاری خداوند سال جاری با اجرای منویات رهبر انقلاب بار دیگر با حضور پرشور آحاد جامعه در انتخابات، توطئه های دشمنان نظام خنثی می شود.
به گزارش سمنان لاین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 29 ماه اردیبهشت برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست و در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان هزار و19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستا راه می یابند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب