22:23:28 - سه شنبه 28 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هنرمند سمنانی : هنرمندان با خلق آثار موضوع پویش نه به ریختن زباله را در جامعه فرهنگ سازی کنند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – هنرمند منبت و معرق روی چوب از سمنان با تاکید بر فرهنگ سازی پویش نه_ به_ ریختن_ زباله ، گفت : هنرمندان می توانند با خلق آثاری در ارتباط با این موضوع ، این پویش را در جامعه توسعه و ترویج دهند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسیامک کارگران  افزود : هنرمندان کل کشور می توانند در این راه بسیار کمک کننده باشند و می توانند این موضوع را در جامعه فرهنگ سازی کنند.
وی اظهارداشت : هنرمندان می توانند آثاری را خلق کنند که موضوع نه به زباله در آن جای گرفته است و مردم با دیدن آن به اهمیت زمین پاک و ارزشمندی نریختن زباله در جامعه پی ببرد.
وی خاطرنشان کرد : همچنین هنرمندان با آموزش به هنرآموزان خود در زمینه نه به ریختن زباله می توانند گام بزرگی در این راه بردارند و زمینی پاک را برای آیندگان باقی بگذارند.
کارگران تاکید کرد : مسوولان نیز با فراهم آوردن زمینه های مناسب و برنامه ریزی منسجم می توانند بستر جامعه را برای زمینی پاک و بدون زباله فراهم کنند.
وی همچنین  افزود: این حرکت باید در سطح وسیعی فرهنگ سازی شود، زیرا این پویش می تواند بسیار مفید باشد و با ادامه این راه، طبیعتی پاک و شهری بهتر و زندگی سالم تر خواهیم داشت.
این هنرمند سمنانی منبت و معرق کار ادامه داد : برای فرهنگ سازی در این راه باید آموزش به کودکان از سن پایین در اولویت قرار بگیرد، گام دوم این راه، انجام تبلیغات در شهر و در محل های پر تردد است.
وی تصریح کرد : در محل های پر تردد مردم باید تبلیغات گسترده ای در زمینه نه به زباله انجام گیرد، تا این موضوع در ذهن مردم باقی بماند و همچنین افراد محبوب مردم باید در این راه با انجام تبلیغات، کمک کننده باشند.
به گزارش سمنان لاین این هنرمند سمنانی با تاکید بر آگاهی سازی افکار عمومی در این ارتباط ،یادآور شد رسانه ها در این راه بسیار کمک کننده هستند و همچنین در زمان نوروز و در امکان گردشگردی نیز می توان این پویش را با انجام تبلیغات به مردم معرفی کرد و مردم را به آن دعوت کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب