22:22:44 - دوشنبه 27 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد یک ایرلاین آمریکایی با دختران بد لباس!
کانال تلگرام سمنان لاین

شرکت هواپیمایی “یونایتد ایرلاینز” در آمریکا اجازه نداد دو دختر که ساپورت (لگینز/شلوار یوگا) پوشیده بودند به هواپیما سوار شوند.
bizjournals
شرکت هواپیمایی “یونایتد ایرلاینز” در آمریکا اجازه نداد دو دختر که ساپورت (لگینز/شلوار یوگا) پوشیده بودند به هواپیما سوار شوند. این رخ داد نادر روز یکشنبه ۲۶ مارس (۶ فروردین) در پرواز این شرکت از دنور به مینیاپولیس رخ داده است.

به گفته برخی شاهدان عینی و مدافعان آزادی پوشش در آمریکا موضوع از این قرار بوده که  مسئول ورود مسافران به داخل هواپیما از ورود ۵ دختر جلوگیری کرده اند. به آنها که یکیشان ۱۰ سال بود، گفته شد تا لباسهای خود را عوض کنند و یا چیزی روی ساپورتش بپوشند؛

به سه نفر از آنها که چیزی روی لباسشان پوشیدند در نهایت اجازه سوار شدن به هواپیما داده شد؛ اما دو دختر دیگر از پرواز بازماندند.شرکت هوایی یونایتد ایرلاینز در توییتی گفته است که آنها دارای بلیط “مسافران مخصوص یونایتد” بوده‌اند.

این شرکت هوایی گفته که این بلیط مخصوص کارمندان و بستگان خاص آنهاست که براساس آن مسافران حامل اینگونه بلیطها باید مقررات پوشش شرکت را رعایت کنند. دارندگان این بلیطها می‌توانند رایگان یا با تخفیف زیاد سفر کنند.

آیین‌نامه پوشش یونایتد ایرلاینز به دارندگان این بلیطها اجازه نمی‌دهند برخی لباسها را به تن کنند مثل: لباسهای بسیار چسبان مانند ساپورت و یا شلوار یوگا و یا بلوزهای تنگ و کشی و یا دامنهای کوتاه و دمپایی‌های ابری (فلیپ فلاپ).

این شرکت هوایی همزمان تاکید کرده است که مشتریانی که بلیطهای عادی دارند می‌توانند ساپورت بپوشند، اما دارندگان بلیط مخصوص، “نمایندگان” شرکت هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب