12:31:30 - شنبه 25 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی تأکیدکرد:
لزوم تفکر جهادی برای عملیاتی شدن برنامه های اقتصاد مقاومتی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی ، گره کور بیکاری و رکود در کشور را باز می کند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا دکتراحمدهمتی افزود : برای افزایش اشتغال علاوه بر ارایه تسهیلات رونق تولید باید برنامه های دیگری را لحاظ کرد که یکی از این موارد اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی است.
وی اظهار داشت : منویات گوهر بار رهبر انقلاب در اول فروردین امسال اگر با تیزهوشی و اجرای دقیق دولتمردان همراه باشد می تواند بسیاری از مشکلات کنونی کشور را برطرف کند.
همتی تصریح کرد : برگزاری نشست های تخصصی برای افزایش اشتغال و رونق تولید بسیار ارزشمند است اما برای عملیاتی کردن برنامه های اقتصاد مقاومتی تفکر جهادی باید در اولویت قرار گیرد.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اقدامات دولت در سال های گذشته برای ارایه تسهیلات رونق تولید و افزایش اشتغال بسیار ارزشمند بوده است، گفت : باید این اقدامات با تلاشی وصف ناشدنی برای سال جاری ادامه یابد.
همتی برجام و لغو تحریم های ظالمانه را از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطرنشان کرد : با روحیه جهادی دستگاه دیپلماسی کشور این پیروزی بزرگ برای کشورمان محقق شد.
وی اضافه کرد : می توان با بهره گیری از نیروهای مخلص و انقلابی، مشکلات اقتصادی کشور را از میان برداشت و کاهش نرخ بیکاری کار دست یافتنی است.
همتی ادامه داد : باید سران نظام بدون هیچ گونه برنامه های جناحی و حزبی برای اجرای دقیق منویات رهبر انقلاب تلاش کنند چرا که وحدت مسوولان می تواند بسیاری از چالش های کشور تلاش کنند.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مجلس، همگام با دولت برای رفع مشکلات اقتصادی جامعه در تلاش است و به یاری خداوند امسال سال افزایش اشتغال و تولید خواهد بود.
در سال 95 که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده بود در استان سمنان بیش از 5.6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری با بخش خصوصی منعقد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب