17:28:46 - شنبه 25 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«کالپوش» قهرمان مسابقات جام نوروزی کشتی آلیش
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان میامی گفت: تیم سعادت آباد شهرستان میامی از بخش کالپوش، قهرمان مسابقات جام نوروزی کشتی آلیش در شهرستان میامی شد‌.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمد بیاری  افزود: این مسابقات روز جمعه چهارم فروردین 96 با حضور چهار تیم از حسین آباد کالپوش و تیم شهرستان گالیکش از استان گلستان، در سالن ورزشی حسین آباد کالپوش برگزار شد و تیم های سعادت آباد، شیرینی سرا میامی و گالیکش استان گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات در رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 80 ورزشکار برگزار شد، تصریح کرد: در وزن 25 کیلوگرم ابوالفضل صادقی از تیم سعادت آباد، اسماعیل خانی و علی اصغر خلیلی از شهرستان میامی به ترتیب در مقام های اول تا سوم قرار گرفتند.
بیاری بیان داشت: در وزن 30 کیلوگرم علی شهابی از تیم سعادت آباد، ابوالفضل نصیری و یاسین برومند از تیم گالیکش به ترتیب در جایپاه اول تا سوم قرار گرفتند.
وی با بیان این که احمد خسروی از گالیکش مقام اول در وزن 35 کیلو گرم را به دست آورد، خاطر نشان کرد: علیرضا نبی زاده و رضا قربانی از شهرستان میانی به ترتیب در مقام دوم و سوم قرار گرفتند.
معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان میامی تصریح کرد: در وزن 40 کیلوگرم محمد حقوقی، امیر حسین حدادی، رضا خانی از شهرستان میامی به ترتیب در مقام های اول تا سوم قرار گرفتند و در وزن 45 کیلوگرم نیز محمد رضایی، مهدی صالحی و محمدولی فرخی از شهرستان میامی به ترتیب در مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
وی تصریح کرد: ابوالفضل آشوری و مسعود حقوقی از شهرستان ‌میامی، و متین عربگلو از استان گلستان به ترتیب مقام مقام های اول تا سوم را در وزن 50 کیلوگرم کسب کردند و ابراهیم سالارپور، جواد رضائیان و امیر حسین شعبانی از شهرستان میامی در وزن 55 کیلو گرم و حسین قربان پور، مجتبی حسین زاده، امیر حسین ملکان از گالیکش در وزن 60 کیلوگرم به ترتیب در مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
به گزارش سمنان لاین معاون ادراه ورزش وجوانان شهرستان میامی گفت: در وزن +65 کیلوگرم عبدالله برزگر، محمد قاری و علی سلیمی از شهرستان میامی در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب