2:00:02 - شنبه 25 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از روزپنجم ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها چه خبر؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دبیر ستاد انتخابات استان سمنان با بیان اینکه 252تن در روز پنجم ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان نام نویسی کردند گفت: از این تعداد 23 داوطلب زن و 229داوطلب هم مرد هستند.

به گزارش سمنان لاین از ایرناسعید متقی  افزود: درپنج روز ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکنون 867 تن در استان ثبت نام شدند که از این تعداد 801 تن مرد و 66 تن نیز زن هستند.
وی خاطر نشان کرد: از این تعداد 632تن داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا و 235تن نیز داوطلب عضویت درشورای اسلامی شهر می باشند.
دبیر ستاد انتخابات استان سمنان گفت: 64 تن از داوطلبان زیر30 سال وچهار تن هم بالای 75 سال سن دارند.
متقی با بیان اینکه در میان شهرستانهای استان ، شهرستان شاهرود با 236 ثبت نام کننده بیشترین و سرخه با 41 ثبت نام کننده کمترین میزان استقبال را ثبت نموده اند، تصریح کرد: مسن ترین ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با 82 سال سن از یکی از روستاهای شهرستان شاهرود و جوان ترین ثبت نام کننده نیز با 26 سال سن مربوط به یکی از روستاهای شهرستان گرمسار است.
ثبت نام از داوطلبان عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا روز یکشنبه ششم فروردین ماه ادامه خواهد داشت .
پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری 29 ماه اردیبهشت 96 برگزار می شود‌.
استان سمنان دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست .
به گزارش سمنان لاین با برگزاری انتخابات یکهزار و19 تن به عنوان اعضای اصلی و 642 تن نیز به عنوان اعضای علی البدل به شوراهای اسلامی شهری و روستایی استان سمنان راه می یابند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب