1:33:25 - جمعه 24 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اداری و مالی قوه قضائیه : قوه قضاییه از سرمایه گذاران به طور کامل حمایت می کند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – معاون اداری و مالی قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه از سرمایه گذاران حمایت کرده و به دنبال افزایش تعرفه های قضایی در سال جاری نیست.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، نوروز کهزادی روز پنجشنبه در دیدار با محمدرضا خباز در محل استانداری سمنان افزود: بر اساس گزارش های به دست آمده از استان ها ، همکاری کاملی بین سرمایه گذاران و دستگاه قضایی برای رفع مشکلات آن ها وجود دارد.
وی با بیان این که دستگاه قضایی به دنبال افزایش تعرفه های قضایی نیست، یاد آور شد: یکی از پیشنهاد ها برای جبران کاهش اعتبارات ، افزایش درآمدها ست.
وی ادامه داد: از سوی دیگر برخی تعرفه های 100 و 200 تومانی کنونی قوه قضائیه قابل دفاع نیست و نیاز به بازنگری و تصویب تعرفه های جدید از سوی مجلس شورای اسلامی دارد.
کهزادی تصریح کرد: بیشتر ساختمان های قوه قضائیه فرسوده هستند و نیاز به بهسازی دارند که اجرای این کار با کمک دولت و مجلس ممکن است .
وی خاطر نشان کرد: قوه قضائیه دستگاه حاکمیتی بوده و محلی برای درآمد زایی نیست ، بنابر این منابع بهسازی ساختمان های فرسوده آن توسط دولت باید تامین شود.
معاون اداری و مالی قوه قضائیه در باره جذب قاضی برای جایگزینی افراد بازنشسته هم اشاره کرد وگفت: جذب افراد جدیدی از طریق سامانه اینترنتی قوه قضائیه و رسانه ها اعلام می شود.
وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب مبنی بر همکاری سه قوه در رونق اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد : مجلس شورای اسلامی با تدوین قوانین چدید راه را برای ورود قوه قضاییه باز کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب