15:33:45 - جمعه 24 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
این پد عجیب مسئول آرامشتان خواهد بود
کانال تلگرام سمنان لاین

اگر در بازه زمانی پر مشغله و استرسی به سر میبرید کافی است این گجت پوشیدنی کمپانی Thync را پشت گردنتان بچسبانید تا با استفاده از جریان الکتریسیته ضعیف و تهییج اعصاب، به شما در بهبود کیفیت خواب و حالات روحی کمک می‌کند.
فائزه پناهی: اگر دچار استرس هستید و یا در خوابیدن خود مشکل دارید بهتر است با محصول جدید کمپانی Thync  با نام relax pro بیشتر آشنایتان کنیم.
این پد عجیب مسئولیت آرامشتان را برعهده میگیرد
relax proیک گجت پوشیدنی است که برای برقراری  و حفظ آرامش و کمک به خوابی عمیق برای کاربران طراحی شده است. این گجت با تهییج کردن اعصاب و ذهن، به آرام شدن و نیز تمرکز کردن کمک میکند و  با استفاده از پدهای الکترودی به پشت گردن شما می‌چسبد و از طریق یک اپلیکیشن در گوشی هوشمندتان کنترل می‌شود. دو حالت برای آن وجود دارد، یکی برای استراحت با نام Thync Deep Relaxx و دیگری برای خواب بهتر با نام Thync Deep Sleepp. این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته ضعیف و تهییج اعصاب، به شما در بهبود کیفیت خواب و حالات روحی کمک می‌کند.
 باید بگوییم که نگرانی در رابطه با تکنولوژی مورداستفاده در این گجت وجود ندارد و روش ارسال امواج مغناطیسی به مغز، سال‌هاست که مورداستفاده قرار گرفته و هیچ عارضه جانبی برای آن مشاهده نشده است. تجربه استفاده از محصول نخستین و نمونه اولیه دستگاه Relax Pro، نشان می‌دهد که تأثیر بسیار خوبی دارد.

کمپانی Thync استراتژی پرداخت برای محصول جدید خود را تغییر داده است. برای خرید Relax Pro باید در ابتدا 150 دلار بپردازید و برای ادامه پشتیبانی اپلیکیشن آن و دریافت پدها، باید ماهیانه 30 دلار دیگر هم از جیب خود خرج کنید. چراکه این پدهای الکترودی، تنها تا چند مرتبه استفاده کارایی دارد.

هنوز اطلاعی از زمان عرضه گجت پوشیدنی Thync در دست نیست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب