16:28:18 - چهار شنبه 22 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر احمد همتی؛
مجلس و دولت برای رفع مشکلات کشور هم نظر هستند
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای دقیق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اقتصاد ایران را شکوفا می کند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنااحمد همتی  افزود: تاکید دوباره رهبر انقلاب براجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی نشان دهنده دغدغه ایشان نسبت به رفع سریع مشکلات اقتصادی کشور است و تمام مسوولان نظام باید بیش از پیش به آن توجه داشته باشند.
وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی برنامه ای جامع نگر و کلان است که اشتغال و رونق کسب و کار را در کشور دوچندان می کند.
همتی اضافه کرد: بیکاری و رکود اقتصادی از چالش های اساسی اقتصاد ایران است که برای رفع این چالش ملی باید مسوولان نظام وحدت را سرلوحه کارشان قرار دهند.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، عملکرد دولت تدبیر و امید برای افزایش اشتغال با ارایه تسهیلات رونق تولید مثبت بوده است گفت: باید با تلاش مضاعف برنامه های جامع اشتغال زایی برای امسال نیز اجرایی شود.
همتی تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی و توجه به صنعت داخلی باید از شعار خارج شود و برای رفع مشکلات کشور بیش از پیش به این رویکرد توجه شود.
وی افزود: دولت تدبیر وامید مشکلات اقتصادی و بیکاری در کشور را از دولت های قبل به ارث برده است و به یقین اگر خدمات دولت یازدهم نبود کشور از نظر اقتصادی و سیاسی وضعیت دردناکی را تجربه می کرد.
همتی خاطر نشان کرد: باید برای افزایش اشتغال به شرکت های دانش بنیان و برونگری در امر اقتصاد توجه داشت و برای رونق کسب وکار تمام اصول برنامه جامع اقتصاد مقاومتی در کشور اجرا شود.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ، مجلس و دولت برای رفع مشکلات کشور هم نظر هستند، افزود: مسوولان نظام با وفاق ملی برای رفع مشکلات کشور قدم بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب