16:29:48 - چهار شنبه 22 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام ۲۴۵ نفر برای کاندیداتوری در انتخابات شوراهای استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان، از ثبت نام 92 نفر در انتخابات شوراهای این استان در روز دوم مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراها خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا سعید متقی ضمن ارائه گزارشی از روز دوم ثبت نام داوطبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ین استان اظهار کرد: چهار نفر از داوطلبان زن و ۸۸ نفر آنان مرد هستند.

وی افزود: در دو روز ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکنون در مجموع ۲۴۵نفر با حضور در ستادهای انتخابات این استان برای کاندیداتوری در انتخابات شوراها ثبت نام  کردند.

دبیر ستاد انتخابات استان سمنان، ادامه داد: در مجموع از 245 نامزد ثبت نامی ۲۲۶ نفر مرد و ۱۹ نفر زن هستند.

متقی تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۰ نفر داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا و ۹۵ نفر نیز داوطلب عضویت درشورای اسلامی شهرهای مختلف این استان هستند.

وی با اشاره به رده سنی کاندیداها گفت: ۲۰ نفر از داوطلبان زیر۳۰ سال و یک نفر هم بالای ۷۵ سال سن دارند و مابقی نیز بین 30 تا 70 سال سن دارند.

دبیر ستاد انتخابات استان همچنین درخصوص مدرک تحصیلی داوطلبان نیز اعلام کرد: ۷۰ نفر داوطلبان لیسانس ، ۳۴ نفر دارای مدرک فوق لیسانس و ۳ نفر نیز دارای مدرک دکترا بوده و مابقی نیز دارای مدارک تحصیلی زیر لیسانس هستند.

وی تصریح کرد: از میان ثبت نام شدگان ۱۸۳ نفر سابقه ی عضویت در شوراهای شهر و روستا را نداشته و ۶۲ نفر نیز سابقه عضویت در شورا را دارند.

این مقام مسئول در پایان گفت : ۵۴ نفر از ثبت نام شدگان ایثارگر بوده و مدارک ایثارگری خود را در حین ثبت نام ارائه دادند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب