12:22:39 - سه شنبه 21 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارتأکیدکرد؛
آهنگ ناکوک در تحقق شعار سال 96 نواخته نشود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: منویات رهبری انقلاب در تحقق شعار سال 96 و اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی با تلاش مضاعف و برنامه ریزی منسجم تر ادامه می یابد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا محمدرضا خباز روز سه شنبه با تبریک فرا رسیدن نوروز 96 گفت: بیانات ارزشمند رهبر انقلاب در آغاز سال نو همواره مورد تایید مسوولان نظام است و همانند سال های گذشته با قدرت این برنامه ها اجرایی می شود.
وی خاطر‌نشان کرد: از برکت شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بود که بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی کشور به چرخه فعالیت اقتصادی برگشتند و دولت به خوبی این شعار را عملیاتی کرد.
خباز ادامه داد: دولت در سال گذشته اقداماتی برای افزایش اشتغال و رونق کسب وکار انجام داده است و شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با عنایت خداوند و تلاش مسوولان نظام اجرایی می شود.
استاندار سمنان با بیان اینکه بیش از 50 درصد از اعتبارات مصوبات سفر استانی کاروان دولت تدبیر و امید به سمنان تاکنون تحصیص یافته است ، گفت : با افزایش اعتبارات و حمایت های همه جانبه دولت ، سال آینده در این استان سال رونق اقتصادی و اشتغال پایدار خواهد بود.
وی تصریح کرد: در سال گذشته با ارایه تسهیلات رونق تولید برای بیش از هشت هزار تن اشتغال ایجاد شد و تعداد قابل توجهی از واحد های صنعتی و تولیدی غیر فعال به چرخه تولید برگشتند که این امر از افتخارات دولت تدبیر وامید است.
خباز گفت: تحقق شعار سال فراجناحی است و همه مسوولان  باید برای تحقق منویات رهبر انقلاب تلاش کنند .
وی تصریح کرد: باید همه مدیران برای تحقق شعار سال با دولت تدبیر وامید همکاری و هماهنگی داشته باشند و نباید آهنگ ناکوک در اجرای این برنامه ها نواخته شود.
استاندار سمنان افزود: ظرفیت افزایش اشتغال و تولید مضاعف در استان وجود دارد و در کمترین زمان ممکن و با دستور رئیس جمهوری این برنامه ها عملیاتی می شود.
در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بیش از 5.6 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری با بخش خصوصی منعقد شد.
به گزارش سمنان لاین در سال گذشته بیش از 350 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولید نیمه فعال استان سمنان پرداخت شد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب