13:19:20 - دوشنبه 20 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان آغاز شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دبیر ستاد انتخابات استان سمنان گفت: ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان همزمان با سراسر کشور از امروز 30 اسفند آغاز شد و تا ششم فروردین سال آینده ادامه دارد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسعید متقی روز دوشنبه  افزود : ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در هشت فرمانداری و داوطلبان عضویت در شوراهای روستایی در14بخشداری این استان انجام می شود.
وی اظهار داشت : بر اساس قانون ، هیات های اجرایی از بیست و پنجم اسفند در فرمانداری ها و بخشداری های استان سمنان تشکیل شده و در ایام تعطیلات نوروزی فرمانداران، بخشداران و اعضای ستاد انتخابات در محل کار حضور داشته و از داوطلبان ثبت نام خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد : برای ثبت نام داوطلبان اصل و 2 برگ تصویر از همه صفحات شناسنامه، اصل و فتوکپی پشت و روی کارت ملی و پایان خدمت، اصل و تصویر مدرک تحصیلی، اصل گواهی عدم سوء پیشینه و چهار قطعه عکس 4×3 لازم است.
دبیر ستاد انتخابات استان سمنان یادآور شد : کسانی که در دوره های قبل عضو شورا بودند به شرطی که در همان محل نامزد عضویت در شورا باشند، از شرط مدرک معاف هستند.
متقی با اشاره به آخرین آمار سرشماری نفوس مسکن در استان سمنان یادآور شد: با توجه به افزایش تعداد روستاهای این استان 40 تا 50 نفر افراد راه یافته به شوراهای اسلامی شهر اضافه خواهند شد.
دست کم هزار نفر در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی به شوراهای شهر و روستاهای این استان راه می یابند.
به گزارش سمنان لاین استان بیش از 700 هزار نفری سمنان هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستا دارد.
دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت سال 96 برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب