خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/20 01:10
شناسه خبر : 15181

پیگیری فوری مدیرکل راه وترابری استان دراصلاح و بهسازی ورودی شاهرود

سمنان لاین  – دكترحسينى شاهرودى در بازديد ميدانى از ورودی شاهرود از سمت مشهد به همراه سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود و مهندس نژادصفوی مديركل راه و ترابری استان، ضمن انتقاد از وضعیت موجود، خواستار ايمن سازى اتوبان و تعريض ورودى در خور شأن مردم شهرستان شد. بازدید نماینده و فرماندارشاهرود بهمراه […] ...

سمنان لاین  – دكترحسينى شاهرودى در بازديد ميدانى از ورودی شاهرود از سمت مشهد به همراه سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود و مهندس نژادصفوی مديركل راه و ترابری استان، ضمن انتقاد از وضعیت موجود، خواستار ايمن سازى اتوبان و تعريض ورودى در خور شأن مردم شهرستان شد.

بازدید نماینده و فرماندارشاهرود بهمراه توضیحات مدیرکل راه استان

به گزارش سمنان لاین  درکمترین زمان ممکن پس از بازدیدمذکور ، توسط راهداران ادارۀ راه و ترابری ، کار بهسازی و اصلاح علائم جاده ای ورودی شاهرود از سمت مشهد انجام گرفت.

شایان ذکراست ،دکتر حسینی شاهرودی در پیامی تلفنی از پیگیری فوری مهندس نژادصفوی مدیرکل راه و ترابری و مهندس خلیل نژاد معاون ایشان در این خصوص تشکر و قدردانی کرد.

گفتنى است اقدام فوق، گام نخست  در اجراى طرح جامع بهسازى ورودى هاى شهر از سوى مديران دست اندركار مى باشد.

سمنان لاین – ضمن خسته نباشید به جناب نژادصفوی و معاونین محترمشان و تشکر از اقدام فوری و بی درنگ اداره ی کل تحت نظر ایشان تنها پس از  گذشت چندساعت ازیک بازدید در اصلاح علائم و بهسازی ورودی شاهرود.

اقدام به بهسازی ورودی شاهرود