خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/18 09:09
شناسه خبر : 15126

تصویب طرح مطالعاتی راه آهن اینچه برون – شاهرود – طبس

سمنان لاین – نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود با اعلام این خبر گفت : این طرح در صورت اجرا، یکی از رخدادهای نادر ریلی کشور خواهد بود. به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری صداوسیما٬ سید حسن حسینی شاهرودی افزود : اجرای این طرح نیازمند مشارکت […] ...

سمنان لاین – نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود با اعلام این خبر گفت : این طرح در صورت اجرا، یکی از رخدادهای نادر ریلی کشور خواهد بود.
به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری صداوسیما٬ سید حسن حسینی شاهرودی افزود : اجرای این طرح نیازمند مشارکت بخش خصوصی است و در گذشته هم شرکت هایی از فرانسه و تاجیکستان خواهان سرمایه گذاری در این زمینه بودند .
حسینی شاهرودی افزود: این طرح در صورت اجرا 850 کیلومتر مسیر ریلی را از شمال به جنوب متصل کرده و دریای عمان و خلیج فارس را به آسیای میانه و روسیه نزدیک تر خواهد کرد.
فرماندار شاهرود نیز در این جلسه با بیان اینکه نمایندگی گمرک در شاهرود کار خود را در نخستین ساعات اداری سال آینده آغاز می کند گفت: راه اندازی نمایندگی گمرک در شاهرود، صادارت محصولات باغی این شهرستان را سرعت می بخشد.
سید محمدرضا هاشمی به برنامه های ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی نیز اشاره کرد و گفت: ستاد اسکان فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به پیش بینی بارش در نیمه نخست سال 96، علاوه بر آماده سازی نمازخانه ها و مسجد تمام اداره ها، مسجد های روستاهای بین راه نیز باید آمادگی پذیرایی از مسافران را داشته باشند تا در صورت بارندگی، مسافران مشکل اسکان نداشته باشند .