20:50:52 - جمعه 17 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی وضعیت دفن زباله های دیگراستانها در جنوب سمنان/ عبور از مسیری صعب العبور بمنظور دور جلوه دادن منطقه !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- منطقه جنوب سمنان بعنوان محل زباله های بیمارستانی و صنعتی که از دیگرنقاط کشور حتی کهکیلویه وبویراحمد به این مکان حمل و دفن می شود یکی ازموضوعاتی است که حساسیت و نگرانی هایی را در مردم ایجاد کرده است.

تصویرفوق مربوط به یکی از جایگاه های دفن زباله/جنوب سمنان

به گزارش سمنان لاین بخشی از موارد مطرح شده با توجه به اعتراض روستاییان این منطقه و آلودگی های ایجادشده در احشام و… تا بررسی و نظر کارشناسی که به تأیید مراجع صاحب صلاحیت برسد، قابل انتشار نمی باشد اما آنچه قابل کتمان نیست وجود این زباله های خطرناک است.

پیمان کار مربوطه در گفتگو باخبرنگارسمنان لاین ضمن رد  موضوع انتقال زباله های خطرناک بیمارستانی از تهران و… به این مکان از سرمایه گذاری یک ونیم میلیارد تومانی در این خصوص خبر داد و مدعی شد اگر چنین مکان هایی که تحت نظارت و با مجوز هستند وجود نداشته باشند برخی زباله های صنعتی بطور غیرقانونی رها سازی می شوند.

دامداران منطقه هم بااطمینان از ورود برخی زباله های بیمارستانی و حتی با اشاره به نام بیمارستان از ایجاد مشکلات برای احشام منطقه در زاد و ولد و… خبر می دهند . آنها همچنین از توریسم پذیر بودن منطقه بعنوان آینده درخشان آنجا صحبت می کنند که با این اقدام و وجود زباله ها منافات دارد.

دکتر احمد همتی هم ضمن تاکید بر احترام به رونق کسب و کار درخصوص هر موضوعی که با سلامت مردم مرتبط باشد گفت:

بنده به نمایندگی از مردم شریف هیچ بازی تبلیغاتی و رسانه ای بی منطق را نمی پذیرم و سلامت مردم و اثبات آن هدف نهایی می باشد.

بازدید و پیگیری این موضوع یکی ازصورتجلسات آخرین نشست بنیادتوسعه سمنان در سال 95بود.

شایان ذکر است  2مسیر دسترسی به این منطقه وجود دارد که  یک مسیر از نزدیکی روستای دلازیان و تقریبا نزدیک به سمنان و مسیر دوم بسیار صعب العبور و طولانی جهت دورزدن منطقه میباشد که بدلیل عدم شناخت موثرین از مسیر مناسب، متأسفانه  راهنمایان مربوطه با هماهنگی  قبلی در یک اقدام غیراخلاقی و هدایت تعدادی از موثرین به مسیر دوم  بمنظور دور جلوه دادن این منطقه از روستا، موجبات اتلاف وقت و خستگی مفرط این عزیزان را فراهم کردند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب