خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/03/17 17:16
شناسه خبر : 15091

وزش باد شدید در سمنان

سمنان لاین – مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: براساس گزارش های دریافتی وزش باد شدید جمعه شب در شهرستان سمنان خسارت مالی نداشته است. ایرج رئیسیان  افزود : به هنگام وزش بادشدید در این استان ، اعضای ستاد بحران استان با آمادگی کامل وضعیت نقاط مختلف استان را رصد کردند که خوشبختانه حادثه خاصی […] ...

سمنان لاین – مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: براساس گزارش های دریافتی وزش باد شدید جمعه شب در شهرستان سمنان خسارت مالی نداشته است.

ایرج رئیسیان  افزود : به هنگام وزش بادشدید در این استان ، اعضای ستاد بحران استان با آمادگی کامل وضعیت نقاط مختلف استان را رصد کردند که خوشبختانه حادثه خاصی رخ نداده است.
وی سرعت باد 75 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت : کشیک های ستاد بحران در ایام نوروز در مقر این ستاد در ساختمان استانداری مستقر و آماده مقابله با هرگونه حوادث احتمالی و پاسخگویی و خدمت به شهروندان و مسافران نوروزی هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان خاطرنشان کرد : براساس گزارش دریافتی از اداره کل هواشناسی این استان، وزش باد درسمنان تا عصر امروز ادامه دارد و به تدریج از میزان آن کاسته می شود.
بر اساس پیش بینی هواشناسی استان دمای هوای امروز شهرستان سمنان 14 درجه سانتی گراد است و بیشینه هوا در 24 ساعت آینده به 17 و کمینه آن تا چهار درجه سانتی گراد است .
هواشناسی استان سمنان صبح روز پنجشنبه در اطلاعیه ای نسبت به وقوع وزش باد شدید در سمنان هشدار داده بود.