17:10:46 - پنجشنبه 16 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست استان سمنان معرفی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

طی مراسمی باحضور مسعود عالیخانی معاون یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست کشور، و عباسعلی دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ، حسن قاضی نژاد به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان سمنان معرفی شد.

عباسعلی دامنگیر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان با بیان اینکه حسن قاضی نژاد سرپرستی منطقه حفاظت شده پرور را در کارنامه خود داشته و با محیط زیست استان آشنایی خوبی دارد اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های سازمان محیط زیست در امور انتصابات این سمت به مدت سه سال به حسن قاضی نژاد محول شده است.

وی با تقدیر از زحمات فرمانده سابق یگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان اظهارامیدواری کرد: فرمانده یگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان با مساعی و تلاش‌های خود در راستای حفظ محیط زیست این استان گام های موثری بردارد.

در ادامه این نشست حکم سرهنگ پاسدار حمیدرضا خیلدار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از سوی عالیخانی معاون یگان حفاظت محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست کشور به حسن قاضی‌نژاد فرمانده جدید یگان حفاظت محیط زیست استان سمنان اهداء شد.

سرهنگ خیلدار در این حکم خطاب به قاضی نژاد آورده است: نظر به سوابق و شایستگی و تجارب مثبتی که در امور اجرایی دارید و بنا به پیشنهاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان، شما را به عنوان فرمانده یگان حفاظت استان سمنان منصوب می نماییم.

در ادامه این حکم آمده است: انتظار می رود با توجه به رویکرد های محیط زیستی دولت تدبیر و امید و با هدف تقویت و توانمندسازی یگان حفاظت استان و برای پیشگیری و انجام اقدامات بازدارنده در راستای مقابله با هرگونه آلودگی و تخریب محیط زیست، تخلفات شکار و صید، انجام وظایف قانونی در حوزه مسئولیت و حدود و وظایف تعیین شده، نظارت بر عملکرد یگان حفاظت شهرستان های تابعه و نظارت بر عملکرد پرسنل وظیفه اقدام کنید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب