14:59:28 - چهار شنبه 15 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفی 24 متخلف چهارشنبه آخرسال در استان سمنان به مرجع قضایی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: 24 نفر از اخلال‌گران چهارشنبه آخر سال در شهرهای مختلف استان که پرونده هایی از سال‌های گذشته در خرید و فروش مواد آتش‌زا داشتند برای ادامه روند قانونی به محاکم قضایی استان معرفی شدند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسردار روح الامین قاسمی  گفت: در آیین چهارشنبه آخر سال، در شب گذشته 75 نفر به دلیل برهم زدن نظم عمومی، تهیه و توزیع مواد آتش‌زا و ایجاد وحشت برای مردم در نقاط مختلف استان سمنان دستگیر شدند که 51 نفر از دستگیرشدگان که سابقه ای در رابطه با ایجاد رعب و وحشت در میان مردم و تهیه و توزیع مواد آتش‌زا نداشتند با دریافت تعهد آزاد شدند.
وی با بیان اینکه شب گذشته یک دستگاه خودروی سورای با انفجار مواد آتش‌زا خسارت دید، گفت: با حضور به موقع نیروهای امداد و نجات در این سانحه تلفات جانی گزارش نشده است.
وی ادامه داد: با اجرای طرح پیشگیرانه از سوی نهاد های امنیتی و انتظامی استان سمنان بیش از پنج هزار انواع مواد آتش‌زا پرخطر و کم خطر در این استان کشف شد که میزان کشفیات امسال نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش یافته است.
فرمانده انتظامی استان سمنان ادامه داد: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر، اورژانس و اصحاب رسانه در کاهش آسیب های جانی و تلفات مالی چهارشنبه آخر سال نقش اساسی داشتند.
23 نفر در استان سمنان در حوادث آئین چهارشنبه آخر سال در شهرستان های سمنان، شاهرود، گرمسار، دامغان و مهدیشهر مصدوم شدند که 2 نفر در بیمارستان کوثر سمنان روند درمانی را طی می کنند و بقیه با درمان سرپایی مرخص شدند.
به گزارش سمنان لاین روز دوشنبه هفته جاری نیز بر اثر انفجار مواد آتش زا در یک واحد نانوایی در شهرستان گرمسار چهار نفر مصدوم شدند که حال 2 نفر از آنها وخیم گزارش شده است، انفجار مواد آتش زا در بامداد روز سه شنبه در خانه ای واقع در خیابان شهدای سمنان، باعث سوختگی یک نفر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب